Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova erdemes elmenni nyaralni...

Hova erdemes elmenni nyaralni kisgyerekekkel? Szeretnenk elutazni nyaralni kulfoldre lehetoleg lassan melyulo, homokos strandu tengerpartra. Ha tudnatok javasolni jo helyeket, megkoszonnem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Zakynthoson voltunk Tsiliviben, ott kifejezetten sekély és meleg a tenger, némelyik öbölben csak bokáig ért, és szinte kádmeleg volt. Rengeteg babát láttunk. A szállodák is teljesen bababarátok.
2014. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lignano

nizza

2014. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lignano-t nem ismerem, de Nizzában többször is voltam. Egyrészt nem homokos a part, hanem kavicsos, másrészt szinte mindig erőteljes hullámzás van, szóval nem egy babának való pancsolóhely.
2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat Nizza tényleg nem kisgyerekeknek valo hely, inkább bulizni vágyó fiataloknak akiknek mellesleg sok pénzük is van. Ellenben a Francia Riviérán sok gyerekbarát hely van homokos tengerparttal a "kisebb" településeken. De jó meg Törökország, Kréta, Chalkidiki félsziget is.
2014. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Horvátország, Rab sziget, Lopár, absz. bababarát hely. Ma indulunk 3 gyerkőccel.

[link]

2014. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zakynthoson a vasilikos-i strand is jó. Homokos, szép.

Törökország Antalya, Lara.

Olaszország, Rimini

Fr. Riviérán pont nem Nizza, de tőle nyugatra, Cannes felé több homokos strand van

Szicília, Palermo, Mondello

2014. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én ezt tudom ajánlani. Az olimposzi Riviérát, vagy Sartit. Egy órás utifilmet/videóblogot készítettem:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo

2014. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, tényleg elég sok lehetőség van, remélem találunk megfelelőt, még egyszer köszi :D
2014. jún. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!