Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban meg lehet inni...

Olaszországban meg lehet inni a csapvizet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Területtől függ. Mi mindig rá szoktunk kérdezni. Északon általában igen, délen javasolták inkább az ásványvizet. Bajod biztosan nem lesz tőle.
2014. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá ott helyben. Én más mediterrán országban élek, itt iható a csapvíz de hiába, mert nem tudom meginni olyan rossz az íze. Az egyik gyerekem viszont simán issza.


Úgyhogy ha iható is, akkor sem biztos, hogy neked ízlik.

De vizet olcsón lehet venni, arrafelé nem tudom mennyi, de egy 5 literes flakont veszek 0,52 euróért.

2014. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon őszinte és progresszív választ szeretnék adni. Egyiptomtól Törökországon át Norvégiáig még mindenütt ittam a csapvizet, és sosem lett bajom.


Európa nem arról nevezetes, hogy a csapvízben kórokozók, vagy gyilkos kór tanyázna.

2014. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!