Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi a 3 napos közlekedësi...

Mennyi a 3 napos közlekedësi jegy ára Prágában egy 15 évesnek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Rettentően bonyolult volt megkeresni az interneten:


[link]

2014. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy, eddig én is eljutottam százszor is ,csak sajnos nem tudok annyira jól angolul, hogy a csillagozott részt is megértsem pontosan erről a korosztályról, mert ha észre vetted volna egy pont van csak a 72 órás 6-15 éves korosztálynál. Tulajdonképpen olyan véleménye érdekelne igazán aki gyakorlatban is tudja, hogy ez mit jelent.
2014. júl. 24. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Cseppet sem vagyok vicces, ám te nagyon értetlen. Mit jelenthet az, hogy 6-15? 6 évestől 15. évesIG. Azaz a 15. életéved betöltése után már NEM érvényes.


Ha azt mondom, hogy 6-ától 15-éig akkor 16-án még érvényes? Nem. Itt ugyanez. A 15. születésnapod napján 15 éves vagy utána már 15 év 1 napos. Akkor már a JNIOR 15-19 éves korig játszik. De ehhez különösebben angolul sem kell tudni :)

2014. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"For children from 6 to 15 years of age N.B. and seniors from 65 to 70 years of age N.B. that have an opencard with a „Special fare endorsement" (endorsement price is 120 CZK), the fare for travel in Prague (tariff zones P, 0 and B) is 0 CZK."


"An adult passenger who is a holder of a valid pre-paid time ticket may be accompanied by 1 child up to the age of 15 (from 10 years obligation to prove the child‘s age) on Saturdays, Sundays and public holidays free of charge (excl. PIT trains)"

2014. júl. 24. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:
14 és fél éves a gyerekem.
2014. júl. 24. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első az valami utazási igazolvány lehet, gyanítom olyan mint nálunk a MÁK kártya, amit betegek kapnak ingyen utazáshoz. Ez neked nem játszik.


A másik jó lenne, mert azt írja, hogy egy felnőtt bérlettel szombat-vasárnap és ünnepnapokon egy 15 alatti gyereket ingyen vihetsz de ahhoz a minimum 1 hónapos bérletet kell megvenned (Piros csillag!!)


Magadnak megveszed az 310 koronás 3 naposat, a gyerek akkor még CHILD neki csak 3x1 naposat tudsz venni 3x55 czk-ért, ami 165 korona. Összesen 475 czk, még mindig olcsóbb kint az 550 czk-s havibérlet amivel a gyereket ingyen vihetnéd a megjelölt napokon.

2014. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ilyen válaszra gondoltam :)
2014. júl. 25. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!