Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba készülök,...

Görögországba készülök, mennyibe kerül ott egy doboz cigaretta, és hány éves kortól lehet ott kapni? Mennyit lehet kivinni, ha itthon megveszem?

Figyelt kérdés

a korhatár nem azért érdekel mert még kiskorú lennék, mert már elmúltam 18, csak tudom hogy egyes helyeken a korhatár a 21éves kor és azt viszont még nem léptem át.

előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 23. 21:05
 1/2 anonim válasza:
a korhatár 18 év, de szinte bárkinek adnak. egy doboz cigi úgy 4-5 euro, de ott a legtöbb ember tekeri a cigi. egy csomag 20g-os dohány 3-4 euro
2014. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yakumo18 ***** válasza:

Én tavaly mikor mentem, akkor 2 doboz nem magyar cigit vittem ki magammal. Annyi egyébként simán megengedett. De amúgy a kutya nem kotorászott a táskámban. Kár lenne ez miatt aggódni.


Kint meg végképp nem érdeklik hogy elmúltál e nagykorú vagy sem.

2014. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!