Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rovineta Romániába. Milyet...

Rovineta Romániába. Milyet vegyek? autósturizmusra mennék egy tgk val ami valójában egy 5 személyes dzsip, ha nem árút szállítok akkor autós turista vagyok nem?

Figyelt kérdés

Rovineta ügyben járatos valaki?

a kérdésem a 3,5 t alatti tgk., ra vonatkozik, amit autoturizmusra használ szinte minden tulajdonosa és nem áruszállításra (5 férőhelyes dzsippek hátul kis platórésszel). ugyebár a kategóriáknál autoturism, transport marfa (áruszállítás), aztán a többi buszok kamionok vannak. tehát ha én autoturizmusra megyek Romániába miért akarnak kötelezni arra hogy az áruszállítás kategória díját fizessem. kicsit ködös nekem ezért ha valaki benne van jogilag a témában szívesen meghallgatnám.



2014. aug. 14. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarok hulyeseget mondani, de szerintem ami van irva az autonak a forgalmi engedelyeben, aszerint kell fizesd az utadot Romaniaban. Ha szemelygepkocsi, akkor az annak megfelelo osszeget, ha aruszallito, akkor pedig az annak megfelelo osszeget.
2014. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1.-nek igaza van.
2014. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!