Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elhagytam a papirjaimat...

Elhagytam a papirjaimat kulfoldon. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy nincsenek ekezetek..

Szoval kijottem egy hetre Angliaba, aztan itt elhagytam minden papiromat. Szemelyi, taj, visa... amit csak lehetett. Mi a teendo ilyenkor? ugy alakult, hogy akkor maradok helyben, de igy munkat se nagyon fogok kapni... otletek?



2014. aug. 18. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
. Elmész a legközelebbi rendőrségre, és jelented, hogy elhagytad az irataidat. Ők felveszik az adataidat, és így figyelni fognak, hogy ne éljenek vissza az adataiddal. Majd bemész a konzulátushoz, és jelented, hogy az irataidat elhagytad. Telefonálsz az otthoni bankodnak,,hogy tiltsák le a bankkártyádat mert elhagytad. Ott adnak egy hazautazásra jogosult papírt amivel egyszeri utazással haza tudsz repülni. De előtte szólsz a családnak, hogy utaljanak neked pénzt egy ismerősöd vagy akivel nyaralsz annak a számlájára. HA ez nem megoldható, akkor a konzulátusra kell utalni pénzt, és ők a jegyet is megveszik neked.
2014. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint a konzulátus ad egy utazásra jogosult papírt, hogy haza tudj utazni.. (nem a bank)
2014. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elso informacioja helyes, annyival egeszitenem ki, hogy eszedbe ne jusson emliteni, hogy maradni szandekozol, ugyanis akkor SEMMIT nem fognak tenni erted.
2014. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség, konzulátus.
2014. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, úgy történt szó szerint minden, ahogy az első írta, és már itthon is vagyok :d
2014. aug. 29. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!