Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba milyen konektor...

Németországba milyen konektor hosszabbítót kell vinni? Úgy tudom ott 3 lyukas a konektor. Itthon hol lehet olyat beszerezni és milyen árban van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

németországban olyan van mint magyarországon minden szuper.

itt élek és az otthoni hajszár´tiom meg mindenem van itt.


a hármos az angliában van ott is éltem.

2008. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Németországban ugyanolyan a konnektor,mint nálunk. Én minden évben egy hetet eltöltök a rokonoknál, szóval csak innen tudom. Három lyukas konnektor Angliában van (jól meg is szívtuk, mert elfeleljtettünk vinni), sőt ha jól emlékszem Franciaországban is, de arra nem esküldnék meg. A lényeg, hogy Németországba nem kell vinni semmi átalakítót.
2008. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

igen, a német az olyan, mint a mienk. az angol az három száras, a francia meg olyan, hogy a földelés rúdja kiáll a konektroból, egyébként meg mint a mienk.


ha megnézel egy földelt dugót (pl a számítógépét) akkor van a kiálló pöckök melett egy lyuk is. oda megy bele a francia földelés.

2008. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A lényeget már elmondták a többiek, de ha mégis akarnál venni átalakítót, akkor azt nagyobb szupermerketekben könnyen lehet, van univerzális is, ami egy csomó helyre jó, sajna elég borsos az ára.
2008. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg akkor olyan mint a miénk?És mindenhol,mert a párom Essenbe megy és nem tudjuk hogy ott mi van.ÉS mmég azt szeretném kérdezni (főleg az 1.válaszolótól,aki kint él,de más is írhat),hogy milyen internetet lehet kint használni és mennyibe kerül?MAjd lap topot akar venni a párom és nem tudjuk hogy Essenbe milyen netet lehet bekötni vagy nem is tudom hogy alapból milyen kell lap tomra.Köszönöm a segítséget!
2008. aug. 15. 17:01
 6/7 anonim válasza:
88%
Szia! Az én párom Hamburgban van és egyenlőre internetkávézóból oldja meg,hogy tudjunk beszélni msn-en. Ott 19 óráig 1 euró/óra,20 óra után 2euró/óra.
2008. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,


ha nincs net ahova költözik 1.3 hónap a várakozási idö a németeknél. nagyon sok szolgáltató van és mindenhol ennyi a várakozási idö. be kell menni több szolgáltatóhoiz, mint az 1x1 vagy accorn (remélem leírtam ) és el kell mondnai mit akar. az ár ugya függ attol milyen szolgáltatást szeretne igénybe venni. a lefedetség nem mindenhol ugyan olyan van ahol gyorsabb van ahol lasabb a net. soszor panaszkodnak egyes részein.

én is most hessenben élek de nem mindegy melyik részén. nekem itt még nincs saját netem, majd a párom hozza át mikor végleg ide költözik.

2008. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!