Kezdőoldal » Utazás » Európa » Asztalosként ill. Masszőrként...

Asztalosként ill. Masszőrként lehet találni munkát a Kanári szigeteken?

Figyelt kérdés
Én asztalos vagyok, a barátnőm pedig masszőr,szeretném megkérdezni, hogy a kanári szigeteken, el lehetne-e helyezkedni, ezekkel a szakmákkal, ill hosszù távon vagy csak alkalmilag, ill még, hogy a sziget melyik részére lenne érdemes menni, és kb. Nagyából milyen fizetésre lehetne számolni? 30- as pár vagyunk, köszönjük szépen a válaszokat. Ja a nyelvet azt tudjuk hogy kell tudni, ill jó ha van más nyelvismeret is, minket konkrétan ezek a munka lehetőségek érdekelnének.

2014. dec. 1. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
itthon se tudsz megélni, gondolod majd pont ott fog menni?
2014. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezetm, hogy mi a helyzet ott, ....érdeklődni csak szabad?:)!!!
2014. dec. 4. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ha beszélsz nyelvet és olcsón vállalod akkor masszőrként lesz melód, asztalosként nem
2014. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mennyire aktuális a kérdésed, de leírom a tapasztalatomat.

Tavaly dolgoztam Gran Canaria szigeten egy szállodában, ahova szinte mindennap 8-an! jöttek önéletrajzzal munkát keresni, szóval nagy a munkanélküliség de semmi sem lehetetlen.

Ahogy ott láttam több szálloda is külsősként foglalkoztatja a masszőröket és ugyan a sziget olcsó Nyugat-Eus viszonylatban de a fizetések sem túl magasak.

Asztalosok helyzetét nem ismerem.

2015. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod..
2016. febr. 25. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!