Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban hogy lehet a...

Németországban hogy lehet a telefon egyenlegét felölteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ugy lehet,ha magyarból vki feltölti elektronikusan vagy hogy ha viszünk ki kártyát?És ugyanazt a számot kell kint is felhívni,tehát a 1773?vagy ugyanarra a számra kell beküldeni a kódot pl.:*103* és a számjegy#???Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 16. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha elektronikusan feltölt valaki téged otthonról. Ha viszel ki kártyát, azzal is esélyed van feltölteni, bár nem mindegy, hogy melyik hálózaton vagy. Ha a T-Mobile kötött olyan megállapodást, hogy a rövid számok használhatók, akkor akár arról a számról is feltölthető. Azonban az nem ingyenes hívás lesz, hanem ugyanúgy roaming szerint elszámolt.

A kód meg szinte biztos, hogy nem működik a kinti hálózatból.


A vodafone a külföldi vodás kártyákkal is feltölthető.

2008. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább elektronikusan lesz a legjobb?és hogy kell majd beütni ugyanugy 0630 vagy 003630 vagy +3630.ez nem kerül pénzbe egyik félnek sem?köszönöm a választ!
2008. aug. 16. 12:03
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én néhány napja töltöttem fel a párom egyenlegét on-line,és ugyanúgy kell mint ha itthon vagy. Tehát csak a körzetszám 20/30/70 és a 7 számjegyű tel.szám.
2008. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

utolsó válaszoló ebben is tudnál segíteni?? Köszönöm! :)

2008. aug. 17. 10:42
 5/5 anonim válasza:
Miben tudnék segíteni? Szerintem mindent leírt az előttem válaszoló,meg amúgyis mi vodásak vagyunk. Nem is beszéltünk csak egyszer telefonon mert nálunk marha drága. Ahogy ki értek másnap keresett egy internetkávézót,úgyhogy azóta msn-en beszélünk. Így azért lényegesen olcsóbb. Olyan sok mindent még én sem tudok,1 hete ment ki és 5 hét múlva jön haza... :-(((
2008. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!