Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval Tallinnba! Hülyeség?

Autóval Tallinnba! Hülyeség?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném látni Észtországot, de az odajutás borzalmas. Air Baltic-nak januártól megszűnnek a Pest-Tallinn járatai és addig se volt olcsó. Vonat nincs, mert az arrafelé tartó vasúti pálya már az oroszok területén van. Busz van, Pesttől Tallinn 48 óra buszozás és 200 euróba kerül.


Arra gondoltam, most, hogy olcsóbb a benzin és a többi odajutás kilőve, neki kéne vágni autóval. A google maps útvonaltervezője szerint 21 óra folyamatos vezetésre van, persze útközben megállnék pihenni.


Ti már mentetek Észtországba autóval? Mik a tapasztalatok?



2014. dec. 19. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mi Helsinkibe megyünk a nyáron, az annyival más, hogy Talinnból 4 óra komp még pluszban.


Mi ezt több nap alatt tervezzük, sok városnézéssel közben.


Autóval még nem voltam Észtországban, de amúgy már igen. Én javaslom neked, szuper hely én imádtam.

2014. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha normális autód van akkor szerintem simán vállalható. Ha jól bírod akkor egy éjszaka valahol félúton, de a két éjszaka biztonságosabb.
2014. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet olyan vészes az út... mentem már ki Dél-Spanyolországba is autóval non-stop menettel... és harmadnap meg vissza.
2014. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsóra ne hallgasson senki. !!! Ilyenekből vannak az elalvásos balesetek.
2014. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Eleg hosszú az út. Kb 2 nap. Rokonomék voltak. Felvaltva vezettek, par oras alvas idő.
2014. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy nem vállalnám be. Közel 40 éve vezetek (nem hivatásszerűen), de nekem a 8 órás hazaút is két napra elveszi a kedvemet a volántól.
2014. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy milyen országokon mennél keresztul!Szerintem a buszozás lenne a legjobb mert nézelodhetnél és még annyira koncentrálnod se kéne.
2014. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyaralásról lévén szó, nem kellene rohanni sem oda, sem vissza, úgy vállalható.

Meg lehet tölteni tartalommal egy három napos utat, és ráadásul nem is nyúzottan-fáradtan nyaralsz.

Annyit tennék még hozzá, hogy egy ilyen túrát érdemes több emberesre tervezni-szervezni, egy autóban minimum két ember, s az még jobb, ha legalább két megbízható autóval mentek.

A lényeg, hogy ne akarj egy nap a alatt Tallinba érni, felváltva vezetve is elég lehet a második-harmadik napon megérkezni.

2014. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!