Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kimegyünk külfödre (Németor...

Ha kimegyünk külfödre (Németország) akkor automatikusan átvált a T-mobile Roamingra?

Figyelt kérdés
Vagy még Mo.-n aktiválni kell előtte?Mire jó a roaming?
2008. aug. 19. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

átvált.

ha automatikus akkor mindig megkeresi az adott antennát, ha fix akkor egy adottat fog keresni.

ßen nßemetben élek és annyira vicces hogy van hogy egy nap 2x is kapok üdvözöjük sms-t.

2008. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem váltott át. Vagyis megtalálta a másik hálózatot, de csak úgy nem tudtam sem sms-t írni, sem telefonálni. De kint is tudod aktiválni, csak arra vigyázz, hogy legyen elegendő pénz a telefonodon. A *104# -el tudod aktiválni.
2008. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pénzbe kerül az átváltás? És ezt hányszor kell kifizetni?És mennyibe kerül?Köszi a válaszokat!
2008. aug. 19. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a roaming partner hálózatára jelentkezik fel, az nem kerül neked semmibe. Az kerül pénzbe, ha hívást indítasz, hívást fogadsz vagy smst küldesz. [Illetve az értéknövelt szolgáltatások, pl. gprs, hsdpa, videotelefon stb. - de ezek jó borsos áron vannak, így érdemes kikapcsolni külföldi utazás előtt, így biztos nem történik baleset.]
2008. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem váltott át, és elég gáz volt, mert ilyen 3 hetes táborban voltam Ausztriában. Szóval az átváltás (*104#) és a visszaaktiválás (*105#) nem kerül semmibe, de szerintem ne pont Németországban állítsd át, hanem már a Magyar határon, mert különben nem tudnak hívni.
2009. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!