Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes elutazni ami különleges/érdekes hely a világban/európában?

Figyelt kérdés

Voltam már sokfelé, london, párizs, bacerlona, madrid, zágráb, róma, milánó, berlin, münchen, frankfurt, milánó, ljubjana, bécs.. tengerpartok, horvát, olasz, szlovén, francia stb..


De engem inkább ilyen nagyvárosok érdekelnek mint london meg párizs. Gondoltam moszkvára, delhire, mumbai, bangkok...


Ti mit választanátok, esetleg hol jártatok ami érdekes volt és milyen volt?


2015. jan. 14. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a nagy városokat szereted, de nem látom Prágát a felsorolásban, ezért Prágát ajánlom :)
2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Delhiben, Bangkokban voltam. Én eddig a Földön a nagyvárosok közül egyedül Bangkokot tudom elviselni és szeretni a legjobban. Aztán még Prága és Kairó.

Európai nagyvárosokban (Prága kivételével ami gyönyörű) még nem voltam és ilyen London, Párizs félékben nem is leszek.

A kelet és nyugat teljesen más és mást embert igényel, általában (nem minden esetben) akinek tetszik kelet annak nem tetszik nyugat és fordítva.

Egyébként Moszkvába nagyon szívesen elmennék és el is megyek. Amit még megnéznék a felsoroltakból az Róma, Madrid, Barcelona, a többi nem érdekel.

2015. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Moszkvát érdemes megnézni, és ha már arra jár az ember, Szentpétervárat is. :) Mindkettő szép.
2015. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Isztambul, Prága, Krakkó, Lisszabon, Athén, Edinburgh, Amszterdam, Koppenhága, Stockholm, Riga, Tallinn, Marseille, Nápoly, Strasbourg, Loire-völgy, Mosel-völgy, Brüsszel/Brugge, Köln, Nürnberg, Moszkva, Szentpétervár, Velence, Verona, Graz, Salzburg, Valletta, Mostar, Kairó, Jeruzsálem, New York, Boston, New Orleans, Abu-Dhabi, Bukhara. + Ázsia de oda személy szerint annyira nem vágyom.
2015. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szentpétervár, Kuala Lumpur, Szingapúr, Isztambul.
2015. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Isztambul, Madrid, Bécs, Oslo.
2015. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Spanyolország Portugália az szerintem nagyon szép hely lehet. Írország fővárosa, Egyiptom, Moszkva, Csehország fővárosa
2015. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most készülö Tokióba. Persze Kyotó és Yokohama is belefér abba a 10-12 napba.
2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahol eddig jártam és nagyon tetszett az Lisszabon, Tirana és Szarajevó. Egyik sem az az óriási metropolisz, de én jobban szeretem az olyan helyeket, ahol nem botlasz minden utcasarkon turistákba. Koszovóban is voltam, az is nagyon tetszett. Pár hét múlva pedig Bakuba megyek, izgatottan várom. :)
2016. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Prága, Amszterdam, Velence
2016. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!