Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kockázatos Olaszországban...

Kockázatos Olaszországban külföldiként bliccelni?

Figyelt kérdés
Csak egy napot fogok ott tölteni és nem szeretnék emiatt bérletet/egy rakás jegyet venni mindenre. Ha elkapnak tudnak valamit csinálni? Kiküldik Magyarországra a büntit ha helyszínen nem fizetem ki?

2015. jan. 19. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudod magadat megértetni, így nem érdemes bliccelni, ugyanis nem minden esetben fognak azzal szarozni, hogy bírságokat küldözgessenek. Elkapnak, nem tudod kifizetni a büntetést, akkor leülöd. Esetleg kérheted, hogy felvehesd a kapcsolatot valami magyarországi illetékessel, de ugye ez megint nem túl egyszerű, mivel nem értesz a nyelvükön.
2015. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm értem. és nagyon komolyan veszik ezt ott? mármint mennyire valószínű hogy ellenőrbe ütközik az ember?
2015. jan. 19. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországban nem tudom hogy van az utazás, de itt Spanyolországban nem tudsz felszállni a buszra anélkül, hogy ne vegyél jegyet, mert elől kell felszállni és a sofőrnél fizetni. Vonaton a legtöbb állomáson sem, talán ott lehet megúszni a fizetést ahol befelé nincs kapu és pont olyan megállónál szállsz le, ahol szintén... de ez elég kevés, és nem a végállomás.

Szóval nem tudom, hogy ott egyáltalán lehetséges-e a bliccelés.

2015. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van 24 órás jegy, kb 5-6€, ne ezen spóroljál már.
2015. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!