Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki valaha volt mar Liverpoolb...

Aki valaha volt mar Liverpoolban vagy élt vagy jelenleg él írna, hogy milyen?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a Liverpooli egyetemre persze meg közel sem biztos,hogy felvesznek ,de kicsit bizonytalan vagyok a hellyel kapcsolatban mert tudom,hogy nem eppen a legfényesebb hely Angliában lehet róla sok rosszat meg sok jót is olvasni ezért gondoltam, hogy jobb lenne itt megkérdezni mert azert a magyarok megis hasznalhatobb infót adnak mert ugyanaz a viszonyítási alapuk mint nekem:D ha munkával kapcsolatban tudna valaki írni (hogy lehet e ott találni ) azt is megköszönném :D illetve h mondjuk Budapest vagy Liverpool (Pesten is jelöltem meg egyetemeket es az ország másik felén lakok szóval nekem az is "új" úgymond ..)

2015. febr. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Liverpool amolyan fekete pont Anglián belül. A 10 legszegényebb brit körzetből 4 a városban van. Munkanélküliség az országos átlag 4-szerese.
2015. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam en is de ezzel ellentétben sok pozitívumot is meg, hogy ez mar nem egészen igy van illetve egy másik listán meg az UK top 10 legélhetőbb helyéből a negyedik ezért lenne jo ha olyan írna aki személyes tapasztalattal rendelkezik
2015. febr. 26. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Liverpoolban éltem, 2 éve költöztem Londonba, ég és föld. Minél északabbra mész, annál gàzabb.
2015. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Facebookon nézd meg van-e liverpooli csoport.

Nem írtad milyen szakra mész, meg neked mik a prioritások, hogy tanácsot tudjunk adni Bp vs Liverpool.

2015. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
International businessre(Magyarországon nemzetközi gazdálkodás a megfelelője) jelentkeztem szoval diploma szempontjából mindenképpen az angol érné a legtöbbet főleg h a liverpooli egyetem eleg jo hírű tagja a russel group-nak itt meg valószínűleg BME GTK ra mennek mert a corvinuson azon a szakon ahova van esélyem bekerülni (gazdalkodas management angol nyelven) 700ezer a tandíj félévente .en is legszívesebben Londonba mennek de ott meg a levegővétel is drága ...
2015. febr. 27. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írod mennyi a Corvonuson egy év, így Liverpool a nyerőbb. Sok sikert és minden jót!
2015. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:) én is úgy döntöttem, hogy ha felvesznek nem hagyom ki a lehetőséget ha nem akkor meg ha Budapestre megyek sem fakadok sírva az is fényévekkel jobb mint a város ahol most lakom:D
2015. febr. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!