Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit erdemes vasarolni Gorogors...

Mit erdemes vasarolni Gorogorszagban?

Figyelt kérdés
mi az olcso gorogorszagban?dragabb mint magyarorszag?az ennivalok milyen arban vannak?
2008. aug. 25. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
ha jól tudom aranyat
2008. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Most mire gondolsz?

Mit érdemes vásárolni vagy az élelmiszer mennyibe kerül?

Amúgy az élelmiszerek ára kb. azonos az itthoni árakkal.

2008. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Kaját nem érdemes vinni, az ember amugy sem kívánja az otthoni kaját mikor külföldön van, de az árak ugyanazok nagyjáből.Ami Görögországban olcsó az: ezüs,és mellesleg gyönyörű ékszereket lehet találni, a bőr , a szőrme.

Nagyon kedvesek az emberek a bazárokban lehet alkudozni, annyi hogy elötte meg kell kérdezni idegenvezetőt vagy szállásadót, hogy hol kel vásásrólni értékes dolgokat mert van ahol hamísítják.Remélem segítettem

2008. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Az étel csak a Lidl-ben, meg a hasonló áruházakban kerül kb. annyiba, mint itthon. A tengerparton jóval drágább minden. Az arany valóban olcsó, de szerintem nincs olyan termék, amire konkrétan rá lehetne mondani, hogy na, ezt megéri Görögországban venni. A cukrászdák nagyon drágák, meg a kenyér is...

Én a Lacta nevű csokoládéból szoktam jól bevásárolni, mivel az nincs itthon, és naaaagyon finom.

2008. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úzót
2008. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Metaxát!

Nagyon finom, és nem pancsolt.

2008. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Bőrkabátokat!Nem vicc.Jó minőségűek és megéri.Mi tavaly Parali Katerinin vettünk.Egy kis összehasonlítás itthoni ára kb. 30 rongy.Ott pedig 10 ugyanazon bőrdzsekinek.
2008. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
69%
szerintem vegyél mindeből egyet akkor nem lehet baj
2008. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Én ezüstöt vettem, sokat. Itthon el is vittem ékszerboltba megvizsgáltatni, mert nagyon olcsó volt, de igazi ezüst, jó minőségű. Szóval Görögben az ezüst olcsó. De előbb nézz körül, mert nem mindenhol!

Ja és a gyümölcsök közül a narancs nagyon finom. Teljesen más, mint amit külföldről hoznak ide.

2008. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
oliva olajat
2009. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!