Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni hetet túristaként...

Londoni hetet túristaként lehet élvezni gyerekekkel? (7,9,11)

Figyelt kérdés
Túlságosan tömeg és zsúfolt? Vagy lehet azért élvezni a sétálgatást, parkokat, múzeumokat is? Tapasztalt turisták és tapasztalt londoniak tanácsát várom. Hogyan lehet emberléptékű városnéző nyaralásunk. (hozzáteszem nincs szándékunkban a legfontosabb turistalátványosságokat kipipálni, jobban szeretjük a saját utjainkat, felfedezéseinket járni)

2015. ápr. 15. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban mindig rengeteg lehetőség van a gyerekeknek is. Meg persze nagyon sok függ magától a gyerektől: általában érdeklődik az ismeretlen dolgok iránt, vagy csak nyűglődik, ha nem a szokásos játékaival van elfoglalva. Beszélgettem már hatévessel, aki boldogan sorolta, melyik országban mit látott a szüleivel, meg 13 évessel is, aki egy teljes hetet töltött Párizsban a közelmúltban, és semmire nem emlékezett. De gondolom, ez nevelés kérdése is.
2015. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, persze kérdés mihez vagytok szokva. A tömeg (a városban) nem durvább mint Budapesten. Nyilván a látványosságoknál sokan vannak, különösen hétvégén, tehát ha mégis fel akarjátok keresni ezeket akkor hétköznap érdemes. Készüljetek fel azért előre mit akartok látni, nem jó úgy hazajönni hogy aztán kiderül hogy valami kimaradt.
2015. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Londonban mindig nagy a tömeg, főleg ott ahol turisztikai látványosság van. Ha nem zavar a nagy tömeg akkor élvezhető. ha zavar akkor csak rossz kedvetek lesz. Múzeumokban is nagy a tömeg, de hidd el, megéri elmenni. Ingyenes, és nagyon jó. Én imádok múzeumokba járni, többször voltunk már, és ha Londonban járunk mindig megyek. De jó ha tudod: Minél később mentek a múzeumokhoz annál hosszabb lesz a sor. (de gyorsan megy) A parkok is szépek, bár azon kívül, hogy a park egyik végéből a másikba sétálsz nincs sok funkciója. A városligeti park sokkal érdekesebb látványosabb.

Érdemes indulás előtt úti tervet készíteni, mert sok látványosság szinte egy helyen ami gyalog is megközelíthető.

2015. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesten élünk, szokva vagyunk a tömeghez, de nem mondom, hogy imádjuk, ha tehetjük elkerüljük. Richmond Parkot néztem, ahol pl. vannak szarvasok, vagy Saint Jamest, ahol pelikánok is.. és hát mókusok gondolom én. Játszótér van a parkokban? Tényleg nincs olyasmi mint a Városliget? Múzeumokba Budapesten is szoktunk menni, de arra számítok, hogy ott sokkal jobb, érdekesebb, gyereknek élvezhetőbb lesz.
2015. ápr. 15. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A múzeumok az angoloknál ezerszer érdekesebbek a gyerekeknek, mert nem vitrinben tartják felcímkézve a tárgyakat, mint nálunk, hanem igyekszenek a korabeli környezetet reprodukálva bemutatni a dolgokat, sokszor beszélő-mozgó viaszbábukat is használnak hozzá. Ha itt is jártok múzeumba, és a fővárosban laktok, nem lesz semmi gond, élvezni fogják a gyerekek a kiruccanást.
2015. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A St James parkba vigyetek magatokkal földimogyorót, mert a mókusok még a kezetekből is esznek :-) A fiam nadrágját fel is mászott egy mókus tavaly. Érdemes elmenni a Natural History Museum-ba, ahol hatalmas, eredeti dínócsontvázak vannak többek között. Illetve nagyon jó még gyerekekkel a Diana memorial playground is. [link]
2015. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!