Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik ország fejlettebb...

Melyik ország fejlettebb Svédország, vagy Finnország?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, mindkettő nagyon fejlett, az egyfőre jutó GDP alapján Svédország egy picivel (37ezer dollár szemben a Finnek 36ezrével), de mint tudjuk nem minden a GDP, szóval én azt mondanám, hogy kb. egyformán fejlettek. Nyilván lehet kiemelni egy-egy területet, amiben az egyik ország fejlettebb, mint a másik, de összességében nincs nagy különbség.
2010. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert tudni kell rólam hogy nagyon Finn mániás vagyok nagyon szeretem az országot meg magát a Finneket, és kíváncsi voltam, hogy mennyivel jobbak vagy esetleg rosszabbak a szomszédok:)
2010. febr. 25. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok.

Amúgy én is jártam egyszer Finnországban( sajnos csak Helsinkiben, pedig kíváncsi lettem volna az ország többi részére is), nekem nagyon tetszett, Svédországban még nem voltam, de oda is elmennék egyszer.

2010. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Finn mániás vagy? Nem vagyunk véletlen ikertesók??? :D
2010. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tom szeretem a finneket igaz még sosem láttam egyetsem:)

Räikkönen <3

2010. ápr. 20. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Svédország fejlettebb egy kicsivel Finnországnál. Én már voltam mind2 országban. :)
2010. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!