Kezdőoldal » Utazás » Európa » Izland, Svédország vagy Norvégia?

Izland, Svédország vagy Norvégia?

Figyelt kérdés
Nyáron elmennék 2-3 napra valahova, de még nem döntöttem. Ez a három lehetőség van jelenleg. Ami érdekel: mindhárom országban beszélnek angolul, igaz? Melyiket tartják biztonságosabbnak? Egyedül mennék, szóval ez egy fontos dolog. Melyik ország fővárosa szebb és hol van több látnivaló? Meg ha jártatok már valahol ezek közül akkor írjatok róla!
2010. febr. 25. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Finnország :D (én oda mennék). de szerintem inkább Svédország és mindenhol beszélnek angolul.
2010. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik sokkal biztonságosabb mint MO. :)
2010. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jó, mindegyik biztonságosabb, mint Magyarország... Az, hogy kinek mi a szép, egyéni megítélés kérdése.
2010. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
16%

én voltam helsinkiben ( mikinél)

13/L

de 7 évesen xD

2010. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
a Skandináv országok nagyon biztonságosak, angolul meg beszélnek mindenhol. én Finnországban jártam már sokszor, nagyon szeretem, Svédországban csak egyszer de az is szép volt. szóval csak ajánlani tudom Skandináviát.
2010. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Így van, angolul beszélnek mindenhol..én talán Svédországot ajánlanám neked. Igaz még nem jártam ott, de sok gyönyörű képet láttam:) A fővárosa Stockholm "a szigetekre épült város":D Szerintem nagyon szép ország, bár semmi bajom Izlanddal és Norvégiával.
2010. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyàron Koppenhàgàban ( igaz, ott dàn baràtoknàl) illetve Osloban toltottunk el egy-egy hetet..Norvégia csodàlatos!!!!

Kivàloan beszél mindenki angolul, biztonsàgos, kedvesek az emberek, és élheto vàros, komolyan mondom, szinte még csak tomegkozlekedésre sincs szukséged, ha a pontbol b be el akarsz jutni..Egy hàtrànya, hogy isssssssszonyat dràga..

Igaz, Dàniàt nem irtad, de mi a Koppenhàga-Oslo utat oda-vissza kompon ( a Pearl of Scandinavia-n, zseniàlis!!) tettuk meg, leirhatatlan élmény volt, wow!! Reggel kiulni egy kàvéval a teraszra a hajon és élvezni a fjordok làtvànyàt, na azt mindnekinek àt kell élni egyszer az életben :)

2010. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én Svédországot választanám.
2010. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

engem Izland régóta érdekel, gyönyörű, szinte földöntúli vidékei vannak, az angol a 2. hivatalos nyelv ( amúgy izlandiul beszélnek, nagyon különleges, megtanulhatatlanul nehéz nyelv egy külföldi számára)

nézd meg ezt a képet, egy izlandi szigeten készült, fantasztikus: [link]


egyébként Norvégia is szép lehet, Svédországot nem tudom, de biztos jó hely az is. a biztonság miatt pedig egyáltalán nem kell aggódni egyik helyen sem.

2010. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Izladot választod, vigyél magaddal!!!!!!! 12 éves korom óta minden vágyam oda eljutni :) [link]
2010. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!