Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos Olaszorsz...

Mennyire biztonságos Olaszországban nyaralni?

Figyelt kérdés

Róma, Firenze, Nápoly, Pisa


Hallani támadásokról, kamionosok kirablásáról (maszkban, baseballütővel, kábítással stb. már északon is)


2015. jún. 23. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Kb. annyira mint a Balatonon...

Nápoly lehet rázósabb, de ha nem hivalkodóan viselkedik az ember (öltözködés, stb.), és betartja az alapvető biztonsági dolgokat akkor az is nyugis.

2015. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Már miért ne lenne biztonságos? Tavaly nőként egyedül utaztam végig négy városon (Milánó, Velence, Firenze, Róma), és semmi gond nem volt az ég világon.

29/N

2015. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

"kamionosok kirablásáról" Ez minden országban szinte megtörténik, erre specializálódott bandák vannak.


Amúgy Rómába jártam nemrégen és semmi különös dolgot nem észleltem. Szerintem Te a híradóból a bevándorlókkal kapcsolatos dolgokat veszed előtérbe...

2015. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nápolyban azért fokozottan kell vigyázni, vannak megtekintésre nem ajánlott városrészek. A többi városban a zsebesekkel kell vigyázni, különösen Rómában, bárhol bármikor képesek kivenni a tárcát a táskádból, zsebedből. Firenzében, Rómában nem ért attrocitás.
2015. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zsebesekkel könnyen össze lehet futni, de ezért kell a szokásos óvintézkedéseket betartani.
2015. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A zsebesekre figyelj oda. Nápolyban vannak necces helyek, de ott sem ért eddig semmi rossz tapasztalat.
2015. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

"Már miért ne lenne biztonságos?"

Mert te északon voltál. A déli rész egészen más. Nápolyt én kihagynám, Rómában elég volt kis odafigyelés, Nápolyban semmit nem tudtuk csinálni körbekerítettek és kiraboltak. Pedig fényes nappal volt.

2015. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 3x jártam eddig Nápolyban, semmi gondunk nem volt sose.
2015. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mármint 6.
2015. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem szabad feltűnősködni Nápolyban. Ha látják, hogy csóró vagy, nem lehetsz potenciális célpont.
2015. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!