Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróban melyik buszmenet...

Montenegróban melyik buszmenetrendes oldalt érdemes használni? Olyanra gondolok, mint itthon a menetrendek.hu

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ráakadtam a balkanviator.com és a busticket4.me oldalakra, csak vannak időpontok amik eltérnek. Nem tudom melyiknek lehet hinni, és sajnos nekem nem is mindegy, hogy az adott busz mondjuk 15:45-kor vagy 15:59-kor indul-e...

2015. júl. 23. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A rome2rio oldalán keress rá honnan hova mennél. Válaszd a buszos alternatívákat, ott konkrétan látni fogod melyik társaságok fuvaroznak az adott viszonylatban.

Ha még így is bizonytalan vagy, tedd fel a kérdésedet a tripadvisor oldalán. Mondjuk ezt már angolul kell...

2015. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem :)
2015. júl. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!