Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pestről indul a szervezett...

Pestről indul a szervezett utunk - Pestre felmennénk autóval, hol parkolhat egy hétig az autó ingyen, úgy hogy nem törik fel?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy belváros legyen, de azért ne is valami városszéli lakótelep, ahonnan csomagokkal sok idő visszamenni a Hősök terére.
2015. aug. 2. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Zugló társasházi része elég nyugisnak tűnik. Konkrétan a Thököly útról nyíló mellékutcák. Ez még közel is van a Hősökhöz. De azt nem tudom, az ott lakókat mennyire zavarná.
2015. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár éve eltöltöttem pár napot Zuglóban. Vagyis Pesten, de Zuglóban volt a szállásunk. Nekem nem tűnt egy biztonságos környéknek.

Az ott lakókat zavarhatja? Mert nem közterület? Vagy ezt hogy érted?

2015. aug. 2. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ami nem parkolási zóna, ott egész nyugodtan.

Hősök teréhez legközelebb Hermina út vagy azok mellékutcái esnek...

2015. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És Te ott mernéd hagyni a kocsidat 1 hétre? Nem igazán ismerem a várost, mennyire gyakoriak az autófeltörések? Riasztónk nincs. Vajon nincsenek erre szakosodott bandák, akik kifigyelik, hogy egyes kocsik napok óta ugyanott állnak, tehát a tulaj egész biztos nem a szemben lévő házban lakik?

Gondolkoztam azon, hogy ismerőst kérnék meg, de aki ott lakik, azzal nem tartjuk igazán a kapcsolatot, így nem lenne képem.

Vonaton is gondolkozom, ami odafelé még csak-csak elmegy, de visszafelé már necces, mindig sokkal több csomagunk van hazafelé, meg fáradtak-nyűgösek vagyunk.

2015. aug. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!