Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralni szeretnénk menni...

Nyaralni szeretnénk menni jövő 7végén 1 hétre. Milyen helyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy rossz időt mondanak arra a hétre (25 fok max.). Tehát olyan hely kéne, ahol lehet várost nézni, kirándulni, stb.., és van fürdési lehetőség is (termálfürdő,..) a közelben. A lényeg, h ne unatkozzunk :-) Autóval mennénk, szóval max. 1000 km-re legyen Pesttől.
2008. szept. 8. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek az Őrségbe. Mi most jöttünk haza , Magyarszombatfán volt a szállásunk. Ez a határ mellett van, voltunk Ausztriában városnézés, túrázás, Szlovéniában, ott Moravske Toplicében voltunk a termálfürődben, hát erről azt tudom mondani, hogy szerintem kenterben veri az összes magyar fürdőt, és nem volt ehhez képest marha drága.Közel van hozzá Szentgotthárd, ott is van egy nagyon közismert és kedvel Aquapark, Lenti is közel van hozzá, ott is gyógyfürdő van. Remélem segítettem picit.
2008. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi Bükfürdőn voltunk tavaly.Iszonyatosan jó kis apartmanok vannak.Ajánlom a Brigitte Vendégházat.Bükfürdőn termálfürdő és wellness park,a közelben Kőszeg,Nagycenk,Sárvár (ahol szintén van egy fürdő) és Fertőd.Fantasztikus négy napunk volt:)
2008. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi is Bükfürdőn voltunk, tényleg nagyon klassz hely. A barátnőmmel töltöttünk el egy fantasztikus hetet, a Danubius Hotels Bük-ben. Mi ki sem tettük a lábunkat a szállodából, minden ott volt,amier szükslgünk lehetett.Teniszpályák /fedett és kinti salakos/, minigolf, squash, lengőteke, kint az udvaron malom és sakk lehetőség kirakva burkolókővel:), kinti-benti úszómedence, termálmedence, jacuzzi, élménymedence,ami kinti és benti is. Van fitness és kondi terem, masszázs.

Bátran ajánlom.

Mindketten 18 évesek vagyunk, és nekünk nagyon tetszett. Bár azért az idősebb korosztály többségben volt:D

2008. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az is tényleg szép, ott is voltam már, az is az Őrség közelében van.
2008. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A francia riviérát tudom ajánlani, bár az pár száz kilométerrel messzebb van, mint amit írtál. Viszont álomszép városok és falvak vannak, meleg még a tenger, az Alpok miatt védett a partvonal, így csapadék nélkül, nyári meleggel megússzátok akkor is, ha egész Európában esik. Mi már két ősszel is voltunk lent, bőven van látnivaló.
2008. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Első ötletként MISKOLC-TAPOLCA ugrott be. Ott van termálfürdő és kisvonattal fel lehet menni Lillafüredre.
2008. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, meggondoljuk..
2008. szept. 10. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Orfűn voltunk, igazi kirándulós, pihizős hely, Miskolctapolca is jó, bár a fürdőben minden medence hideg vizes volt, ha jól emlékszem. Gyulán szintén nagyon klassz a fürdő. Ha külföldre mennétek, Prágát nagyon tudom ajánlani, nem fogtok unatkozni. Jó kirándulást!
2008. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
miskolc-tapolca is jo hej,kisvonat is van.de ismeroseim Orsegbe voltak szetgotthardhoz van kozel a szalasuk magyarszombatfan volt,nem draga hely es mivel a hatarhoz kozel van atlehet menni ausztriaba,szloveniaba.jo utazast!
2008. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom rengetegen szeretjük Magyarszombatfát:)))))
2008. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!