Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban van valamilyen...

Londonban van valamilyen kijárási tilalom? Milyen szabályok vonatkoznak a gyerekekre? Hány évesekre vonatkozik?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vetted ezt. Miert lenne? Europaban hol van ilyen?
2015. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy Londonban komoly szabályok vonatkoznak a fiatalokra. Pl este felnőtt felügyelet nélkül nem lehetnek kint.
2015. szept. 23. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te vagy az aki koncertre menne, és szállást keresett.

Nem tudom honnan vetted a kijárási tilalmat, meg a nagy szigort. De ha abból amit a korábbi kérdésedre is válaszoltam, hogy este 6 óra után nem engedték be a 17 éves fiamat a pub-ba a szüleivel együtt, nos akkor nem érted a lényeget. Azért nem engedték mert a pubbokban alkoholt árulnak, és 21 éves kor alatt nem szolgálnak ki senkit alkohollal. De semmi kijárási tilalom nincsen. Ha akarsz akkor hajnalban is mászkálhatsz. Legyen nálad okirat amivel tudod magad igazolni... ennyi. Más kérdés, hogy vannak helyek ahová biztonsági okokból nem érdemes mászkálni.

2015. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kijárási tilalom? :D

Te az 50-es, 60-as években élsz?

2015. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Idéző jelbe kellett volna tennem.

Úgy hallottam, hogy ha fiatalok este egyedül vannak az utcán, a rendőrök megállítják őket, mert nagyon figyelnek a gyerekek biztonságára.

Bocs, nekem is mond mindenki minden baromságot és azt itthonról más módon nem tudom leelenőrizni, hogy igaz-e.

2015. szept. 23. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kérdez hülyeséget. Valóban volt olyan tavalyi hír, hogy a rendőrség begyűjti a 16 év alattiakat este 9 után.


[link]


Nem tudom, hogy ez a gyakorlatban mennyire működik.

Én éltem Londonban, de éjszaka inkább önszántambúl nem mentem az utcára. Sokkal veszélyesebb mint pl Budapest, és több a bűncselekmény.

2015. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%

A jó hír az, kedves kérdező, hogy kijárási tilalom 1945-ben volt utoljára Londonban.

A rossz az, hogy elég sok bepótolni valód lesz még az életben, hogy letedd a szakmunkásvizsgát.

2015. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!