Kezdőoldal » Utazás » Európa » Törökországba megyünk nyaralni...

Törökországba megyünk nyaralni a nyáron. Veszélyes hely? Őriznek majd minket gépfegyverrel, mint pl Egyiptomban? Vagy nem kell aggódni ilyen "terroristaveszélyek" miatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a földrengés miatt aggódnék,de komolyan.Ott nagyon gyakori.
2010. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy Törökország magában milyen azt nem tudom, de hogy a török emberektől mentsen meg a jóisten...
2010. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Törökország nagyon kellemes hely, én nekem nagyon tetszett. Az emberek kedvesek. Ha nem mész az ország dél-keleti csücskébe, akkor a terrorizmustól egyáltalán nem kell tartanotok(ott se igazán, de ott van egy minimális esélye).
2010. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon keletre nem mész, akkor nem kell aggódnod. A törökök nagyon vendégszerető nép, csak akkor szalad el néha velük a ló ha nyugatra utaznak. Egyébként nagyon kedvesek.
2010. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyáron voltunk, nagyon jó volt,délre utaztunk, és nem kell félned, fóleg ha olyan helyre mész ahol csak nyaraló emberek vannak. nagyon rendesek a törökök, nem fegyveres katonákra kell gondolnod,

Aki pedig nem volt, ne beszéljen hülyeségeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :@

2010. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. mentsen meg az úristen ??? tapasztalat nélkül miért kell ijet mondani? az értelmesebb réteg sokkal normálisabb mint a magyar...
2010. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat:)
2010. máj. 11. 21:25
 8/12 anonim válasza:
100%
Te hol jártál Egyiptomban hogy gépfegyverrel őriztek?
2010. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk Abu Simbelbe menet minden turistának csak konvolyban, fegyveres kísérettel lehet utazni. Az ellenőrzőpontokat útközben katonák vigyázzák. De még a gízai piramisoknál is gépfegyveresek vigyáznak a rendre, ahogy Kairóban a nagyobb csomópontokban is ahol sok külföldi fordul meg.


Nincs ebben semmi különös, ha tudsz kicsit arabul, akkor az unatkozó őrökkel mindig lehet pár szót váltani, általában nagyon kedvesek.

2010. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Jó akkor biztos én vagyok voltam vak, de tavaly nyáron nem láttam a kairói múzeumot kivéve sehol gépfegyvereseket...

régen volt ez a konvojosdi azt hallottam de tavaly már tuti nem...

2010. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!