Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelona vagy Hurghada?

Barcelona vagy Hurghada?

Figyelt kérdés
Melyik szebb, érdekesebb? Melyiket választanátok?

2015. okt. 20. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Barcelona !!!!!
2015. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Tok más mindkét város. Ha csak pihenni szeretnél a tengerparton, akkor Hurghada, ahol még most is nagyon jó idő van. Barcelonában viszont nagyon sok érdekes látnivaló van, egy izgalmas, nyüzsgő város. A klíma mondjuk ott sem rossz, de strandolni mar nem biztos hogy lehet ilyenkor. Én Barcelonát választanám.
2015. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen Hurghadát választanám. Sokszor voltam már Egypt. Nagyon jó hely. Imádok búvárkodni, sznorkelezni pár koktél után. Tököm se sétálgatna egész nap Barcelónában.
2015. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Én Hurghadába mennék,attól függetlenül,hogy szerintem a két várost nem nagyon van értelme összehasonlítgatni,annyira más!

De majd nem soká jön a sok nagyokos és leolt mindenkit aki egyipromra szavaz,hogy veszélyes,meghalsz,lelőnek,felrobbantanak........

2015. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Én már megkaptam a kötelező 0%-omat, amiért Egyiptomra szavaztam. :)
2015. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
talán azért, mert ha csak Hurghadát ismered, akkor lóf*'szt voltál te Egyiptomban... egy ötezer éves országból sikerült megnézned egy szállodahalmazt, amit húsz éve húztak fel a semmi közepére. ha ebből a kettőből lehet választani, én is Barcelonába mennék, pedig imádom Egyiptomot.
2015. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig elvileg nagyon különleges, úgy tudom nem messze ott van Hurghadánál az 'El Gouna' öböl ami világviszonylatban is különleges az erős energiái miatt, szerelem, feltétel nélküliség energiái de az már lehet a spirituális utazás kategória lenne,
2016. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
LOL hát ezt a baromságot amit az utolsó beírt ide. Feltétlenül Hurghada ha szereted hogy a csapvíz nem iható és pár lépésre a szállodáktól ott a mocskos nyomornegyed.
2016. júl. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem kimondottan ismerem az ilyen jellegű utazásokat ezért is írtam h szerintem milyen kategória lenne, ismerőseim érdekes dologról számoltak be sokan voltak már arra azt nem tudom mit tartasz hülyeségnek az energia fizikai fogalom, rengeteg ilyen hely van, de sokan ezért töltődnek fel egy tengerparti nyaralás után is mert a sós tengervíz méregtelenít. Minden hely más miatt érdekes de azért örülök ha mosolyt csalt az arcodra
2016. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!