Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek kb. Mennyi pénz...

Szerintetek kb. Mennyi pénz kell egy görög országi nyaraláshoz? (Sarti)

Figyelt kérdés
2016 nyarán julius környékén sartira szeretnénk menni ketten a párommal egy hétre,busszal. Apartmanba szeretnénk megszálni önellátással. A fakultativ programokon szeretnénk részt venni,szeretnénk szorakozo helyekre is benézni és joparszor kajáldába is menni.kisebb szuvenireket venni. Szerintetek mennyiből jönnénk ki?? Akik mar voltak nekik mennyi volt ugyan ezekkel a feltetelekkel? Egy köröbelüli árra lennék kiváncsi. Előre is koszonom

2015. dec. 9. 17:11
 1/8 anonim válasza:

Imadom sartit naaagyon:D

50ezer forintbol megvan, ha busszal mesz.

2015. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi kétszer voltunk Sartin, nehéz megmondani, hogy mennyibe kerülhet nektek, hiszen mindenki más igényekkel rendelkezik, így csak a 2015 nyári árakat tudom mondani


Éttermek: jó gyros-t már lehet 2.5 euróért kapni, és mondanom se kell ez nem magyar gyros, itt jól megpakolják :D rendes grill ételek, tálak, halak, húsok,tészták ára nagyon változó: mi 5 eurótól kb 20 euróig választottunk ételeket, de a különlegességek lehetnek drágábbak.

Fagyit érdemes megkóstolni mert nagyon finomak, valamint a sütikért is odavoltam.

A legtöbb étteremben és bárban a rendelt ételhez/italhoz hoznak valami kis kedvességet is (pl ouzó, kis rágcsálnivaló, desszert, gyümölcs)


Fakultatív programok: Általában 20-40 euró között mozognak, érdemes elmenni rájuk :)


Szuvenír: mindig jól körül kell nézni mindenhol Sartin mielőtt vásárolunk, mert lehet, hogy ugyanaz a tárgy két bolttal arrébb már olcsóbb (ez inkább az olyan filléreskedőknek van, mint én, aki sajnálja azt a 2 eurót :D) én kb 50-60 eurót költöttem szuvenírekre, ki lehet jönni kevesebből és bőven többet is lehet ott hagyni

2015. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo 50 ezerbol még a szállás se jön ki :( foleg nem fõszezonba.
2015. dec. 9. 21:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom masodik valaszolo. Viszont kivancsi lennék,hogy te mennyibõl jöttél ki osszesen. :)
2015. dec. 9. 21:52
 5/8 anonim válasza:

kérdező: Ha nem értesz hozzá, ne válaszolj. Mi kb. 9x voltunk Görögországban, sartiban.

Abbol 2-3x mentünk busszal. Persze, abban igazad van, hogy nem érdemes főszezonba menni.Főszezonba ne is menjél, mert nem éri meg.

A gyros 2-2,5 euro, de mindenhol más.

Tényleg meg lehet fizetni 50ezer forintbol ott, persze a kaját nem számoltam bele.

Azért irtam 2 sorban, mert nem éreztem szukseget, h tobb legyen. 50 ezer bol fejenkent siman ki lehet menni. Tapasztaalatbol mondom

2015. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaaa hát fejenként lehet..en direkt ugy tettem fel a kerdest ,hogy ketten megyunk . Azert csodalkoztam az 50 ezren. Viszont az idojaras milyen az elõ és utò szezonba? Olyankor is jò idõ van?
2015. dec. 9. 23:08
 7/8 anonim válasza:
AzvidojAzvidojaras nalunk mindig nagyon jo volt. Elo, es utoszezonba. 1-1 nap volt, amikor kicsit esett, felhos volt az eg, de ket heten 1&2 nap, ami nem veszes.
2015. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amik az interneten vannak fakultativ programok (20-30 euro) gondolom azok fejenként értetendöek.(?)
2015. dec. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!