Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hogy jön ki egy...

Omarhulm kérdése:

Szerintetek hogy jön ki egy utazás olcsóbban? All inclusive, félpanzió, vagy csak reggeli? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Bulgária üdülőközpont bungalója 4 fős családra:

6 éjszaka reggelivel 46 ezer, félpanzióval 80 ezer, teljes ellátás 98 ezer. Melyikkel jöhetnénk ki olcsóbban?



2015. dec. 19. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha szerettek enni-inni gyakorlatilag egész nap, akkor all inclusive. Ha viszont nem vagytok éhenkórászok, akkor a félpanzió is bőven elég. Mi mindig félpanziót választunk, elég a reggeli, vacsora, délre eszünk gyümölcsöt.
2015. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az all inclusive nem ugyanaz mint a teljes ellátás.
2015. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, milyen programot terveztek: ha csak strandolni szeretnétek, akkor szerintem all incl. Sokkal többet nyújt a félpanziónál (korlátlan étel-ital fogyasztás - kivéve egyes alkoholos italok), és nem sokkal drágább.

Ha szeretnétek kirándulni, helyi ízeket kipróbálni kisebb éttermekben, stb. akkor csak reggeli. Összességében valószínűleg így drágább lesz, de nem a szállodai egyenkaját eszitek és nem vagytok megkötve az étkezési időpontok miatt.

2015. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Nem tudom olvasol-e egyéb netes beszámolókat is, de Bulgáriába csak a lúzerek vesznek all inclusive ellátást.


A bolgár utazások bibliáját alább találod.

[link]


Mi minden évben ott nyaralunk, még sosem fizettünk 20 ezernél többet a retúr repülőjegyért, még sosem aludtunk éjszakánként drágább helyen, mint 30 leva/két fő, még sosem fizettünk többet svédasztalos vacsoráért, mint 12 euró, és eszünkbe nem jutott volna, hogy olyan sokat költsünk fejenként, mint amiket írtál.

2015. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Az all inclusive-nak van egy olyan hátránya is, hogy az étkezések idejére mindig a szállodában kell lenni. Hogy mi az olcsóbb-drágább az elsősorban az igényeitektől függ. Ha amúgy is étteremben ebédelnétek és vacsoráznátok, akkor természetesen olcsóbb, ha a szállodában fizetitek be. Ha viszont elvagytok valami utcán bekapható gyors kajával, netán élelmiszerüzletben vesztek magatoknak valamit, akkor ennél olcsóbban is ki tudjátok hozni. De amúgy kb. 100 ezer forint egy teljes családnak szállásra, teljes ellátásra iszonyat olcsó. Bulgáriában ugyan nem voltam még, de nekünk az egyhetes nyaralás szállással, kajával fejenként kb. 1000 euróba szokott kerülni.
2015. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-estől kérdezném hol írtam én azt, hogy ez az ár fejenként értendő? Ez négy személyre érvényes. Szóval személyenként All inclusive kb 25 000 a szállás meg a kaja.
2015. dec. 20. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

OFF

Négyes, és csak a lúzereknek az elsődleges szempont, hogy bármi áron mindenki másnál olcsóbban nyaraljanak... Van a világon változatosság, meg magasabb igényszint is. Én egyszer, kényszerből voltam egy napot egy hasonlóan olcsó országban, üdülőközpontban 5*-os hatalmas szállodakomplexumban, all incl. ellátással. Soha többet. A sok prosztó, aki valakinek érezte magát (fele orosz turista) egymást taposta a svédasztalnál, felpupozta a tányérját ingyenkajával, aztán a felét otthagyta. Szánalmas volt.

2015. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

köszönjük az offot, #7.

Jó, hogy elmondtad.

2015. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!