Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kaptam két ajánlatott hogy...

Kaptam két ajánlatott hogy Törökországba vagy Miamiba repülhetek el 2hétre és egyszerűen nem tudom hogy hová menjek. Ti hová mennétek inkább jobban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miami. Törökországba könnyebben eljut az ember ajánlat nélkül is de Miamiba nem biztos.
2016. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ hol kereshetsz több pénzt
2016. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amcsiba , az mégis kalandosabbnak ígérkezik mint a lözelibb piaci forgatag .
2016. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Törökország sokkal izgalmasabb hely, mint az Usa. Különb tájai vannak, és összességében szerintem egy élhetőbb hely.

No jó, én láttam mindkettőt elég sokat, és nagyságrendekkel jobban szeretem Törökországot.

De ha nem neked kerül pénzedbe, akkor menj Miamiba.

2016. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miamiba nehezebb lesz később eljutni, de ne várj tőle nagy csodát... Ha ott kinn van lehetőséged közlekedni, akkor fel tudsz keresni néhány érdekes helyet (Key West, Fort Myers, Universal Studios, stb.)
2016. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kifizeti neked valaki, akkor nyilván jobban megéri a drágábbat... értem, hogy kulturálisan Törökország vonzóbb, mint az USA, de a törököknél pár óra alatt kint vagy sokkal olcsóbban, Amerikába azért drágább eljutni és egyszer mégiscsak érdemes.
2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miami!!!
2016. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!