Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok, élménybeszámokó...

Tapasztalatok, élménybeszámokók Zakynthos szigetről?

Figyelt kérdés
Augusztusban megyünk majd családi nyaralásra erre a görög szigetre, és szeretnénk már előre felkészülni, szívesen elolvasnánk pár személyes tapasztalatot. Például hogy melyik strandot vagy partszakaszt érdemes meglátogatni (személyes kedvenceket is írhattok), illetve érdemes befizetni ezekre a teknőstúrákra, vagy a sziget körüli hajóútra, milyen éttermeket érdemes meglátogatni, vagy hol érdemes vásárolni a nyaralás alatt... Azt is hallottam, hogy vizet mindenképp kell venni mert ami a csapból folyik, az nem túl iható, viszont a görögök délután "sziesztáznak" és ilyenkor semmit sem lehet venni. Igaz ez? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 13. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*bocsánat, élménybeszámolók :) :)
2016. jan. 13. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 2 éve voltunk. Annyira fantasztikus volt, hogy bár több görög szigeten voltunk, azóta is az a best. Melyik részére mentek? Ha Argassi kozelebe, akkor menjetek at Anno Vasilikos-ra, ott vannak szép és nyugodt strandok. Feltéve hogy arra van igenyetek. Érdemes quadot bérelni, mert a sziget tokeletesen alkalmas arra hogy körbe túrázzátok. Viszont ha lehet nagyobbat mint 50ccm mert nemelyik partra nem tudtok lemenni. Marmint ha fel is akartok zudni utana jonni:) Argassiban a 24/7 nevu fastfood ami finom es megfizetheto, Vasilikoson Gianni etterme ami nagyon jo. Ha tobb etelt rendelsz gyakori hogy kedveskednek egy sutemennyel vagy cippuroval koccint veletek a pincer:) A Gerakas nevu starndon elmeletileg lehet latni teknost, nekunk nem sikerult. Laganas a fiatal angol partyarcok helye. A reggeli orak ott a romok eltakaritasarol szolnak. Oda egyebkent erdemes atmenni mert egy oreg halasz minden reggel fel 8 korul megetet egy oriasteknost a kikotoben. Ingyenes de Illik neki borravalót adni. Keribe is erdemes elmenni. Van ott egy kilato. Fantasztikus kepeket lehet kesziteni. Illetve a hajoroncs ami "kotelezo" latnivalo. Ha igenyled majd meg orok szivesen helyeket.
2016. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hű, köszi! Laganasban lesz a szállásunk
2016. jan. 14. 14:24
 4/7 anonim válasza:
Szia!Mi Agios Sostis ban voltunk de elmentunk tobbszor Laganas fővárosába a "buli utcára". Nem igaz hogy délután sziesztáznak ez hülyeség inkább reggel nyugisabb egy kicsit de venni mindig lehet mindent ez a része a túristák miatt van szinte.Hajótúrára mi nem fizettünk be de rendeltünk csónakot és azzal egy fél napig oda mentünk ahiva akartunk és még közelebbről is láttunk teknőst mint mások azon a túrán(kár hogy nem tudom megmutatni a videókat konkrétan hozzá értünk a páncéljához) és megálhattunk a teknős szigeten is.(Ami a leggyönyörűbb part szerintem amit eddig láttam).Mi Laganasban vásároltunk ajándékokat mert ott van azon az uton amit már előbb is említettem vagy 50 bolt ha nem több..
2016. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és Ha ráértek majd sétáljatok át Agiod Sostisba (20-30perc) és ott a Syrtaki ba egyetek ha étterembe mentem mindenképp ajánlom.Van ott egy pincér is aki tud kicsit magyarul.Meg az ételek.. a legfinomabbak és még árban sem drágák.Majd írj ha visszajöttetek :)
2016. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsi az elirasokert
2016. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2, Vasilikosnal melyek a nyugisabb strandok? Oda tervezunk menni. Köszönöm elore is:)
2022. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!