Kezdőoldal » Utazás » Európa » Forintot itthon váltsak...

Forintot itthon váltsak euróra vagy abban az országban, ahová megyek?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Már ha van különbség. Amúgy Írországgal kapcsolatban érdekelne (hátha ez is számít).

2016. febr. 7. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont Írországban lakok, de ez sok mindentől függ, pénzváltó és pénzváltó között is vannak különbségek, nemcsak országokon, hanem városokon belül is.


Én pl. Magyarországon szoktam váltani, egy vidéki kisváros egyik valutapénztárában, ahol mindig jó áron váltanak. 2 utcával arrébb már drágább általában. Itt Írországban egyszer váltottam, és többért, mint amennyi otthon lett volna.


A lényeg, hogy repülőtéren semmiképp se válts.

2016. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. febr. 7. 14:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdezhetem, hol laksz pontosan?
2016. febr. 7. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Dublinban :)
2016. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kilbarron Drive, a Northside Shopping Centre és a Beaumont Hospital között valahol. Én ott éltem. :-) Jó idő van ma már legalább?
2016. febr. 7. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én délen vagyok :) A szokásos eső+hurrikán tombol éppen.
2016. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szebb helyen, mint én voltam... ;-) Ismerős szerint mostanában úgy jönnek-mennek a viharok mint a helyijáratú buszok... Amúgy köszönöm a választ, minden jót neked!
2016. febr. 7. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly, Írországban váltanak forintot? Ezt nem is gondoltam volna...
2016. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!