Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bordeaux környékén keresek...

Turfdoctor kérdése:

Bordeaux környékén keresek kempinget!?

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

A google meg mindig a baratod. Ezt a kempinget kifejezetten az EB-latogatoknak szanjak mert a stadion mellett van, vagy legalabbis a kozeleben. Az autoval valo kozlekedest erre az idore felejtsd el.

Camping village du lac: www.camping-bordeaux.com/tourism

2016. febr. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De azert annyi biztos, hogy ha anyagi szempontbol ragaszkodnal a kempinghez akkor nem biztos hogy megeri. Egy olcsobb hotel (Etap, Balladins, Premiere Classe) altalaban olcsobban kijon mint egy kemping, ugyanis abban is vannak kategoriak. Az adott hotelekben eleve 3 agyas szobak vannak (ketto egymas mellett, egy felul keresztben), van benn furdoszoba, wc. A kempingben satorhelyert kell fizetned, ami egy jobb szinvonalu helyen ugyanannyi, ha nem tobb, mint egy hotelszoba, es erre jon meg ra pluszban a parkolas, meg pluszban altalaban az aramhasznalat.

Ja, es Bordeaux eleg esos tud lenni ha ugy alakul (oceani eghajlat) szoval ezt is tartsd szem elott.

2016. febr. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sajna az a kemping már már megtelt az EB idejére, 5-en mennénk, ezért is érdeklődöm. A google-t is néztem, de a személyes ajánlást elöbbre veszem mint a neten leírtakat.
2016. febr. 9. 06:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Megneztem a helyi turisztikai hivatal honlapjat, sajnos ez az egy kempingjuk van. Mondjuk nem csoda, Parizsban is osszesen ketto van. Ugyanis a varoson belul nem letesithetnek kempinget, altalaban a varoshataron levo parkokban szoktak lenni.

De ha oten mentek, akkor esetleg az airbnb is jo megoldas lehet, nem? Ott mar 60 eurotol talaltok kisebb lakasokat egy ejszakara...

2016. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget, néztem faházat 50km-re,az óceánnál, csak jó idő legyen.
2016. febr. 18. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont akkor ellenorizd le hogy hogy fogsz tudni bejutni a varosba, van-e valami Navette vagy ilyesmi. Mert autoval valoszinuleg nagyon nehez lesz, a stadion kornyeke pedig tobb mint valoszinu hogy le lesz zarva az autok elol. Arrol nem is beszelve, hogy ha felted a kocsid akkor nem biztos hogy jo otlet a meccsek idejen az utcan parkolni. Franciaorszagban sajnos nemzeti sport az autoborogatas/ gyujtogatas egyes esemenyek alkalmaval, ga erre meg rajon par fociultra akkor konnyen gaz lehet. Inkabb tomegkozlekedes, ha pedig arra nincs lehetoseg, akkor keress egy, a meccs helyszinetol viszonylag tavol eso orzott parkolohazat. Kicsit dragabb lesz mint az utcan parkolni de legalabb van helyed es a kocsid is biztonsagban lesz.
2016. febr. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tömegközlekedni gondoltam, remélem jól működik a P+R. Semmi képpen nem szeretnék a városban autózni pláne meccs napján. Te a környéken élsz?
2016. febr. 19. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem elek a kornyeken csak 9 eve Franciaorszagban. Es amig Parizsban laktam akkor jartam parszor ott munkaugyben. Most is Franciaorszagban elek de kicsit messzebb, Réunionon.
2016. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!