Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorcán májusban már jó az idő?

Mallorcán májusban már jó az idő?

Figyelt kérdés
A férjemmel és a 1,5 éves lányommal szeretnénk nyaralni menni Mallorcára. Az idén mi csak május közepén/végén tudunk utazni, tehát más időpont szóba sem jöhet. Szerintetek májusban már jó idő van? Május 20 vagy 27-én indulnánk 1 hétre. Nekünk a 20.-a jobb lenne, de félek, hogy akkor még hidegebb lehet. Mondjuk 1 hét az nem hiszem, hogy sokat számíthat, de a 20.-a az inkább hónap közepe, a 27.-e meg már május vége/június eleje. Kinek mi a tapasztalata az időjárással kapcsolatban? Nem szeretnénk szétsülni a melegben, a lányunk amúgy is elég izzadós. Ráadásul mivel Angliában élünk így nem is szokott hozzá a 30 fokhoz, viszont azért szeretnénk fürdeni is (elvégre nyaralni megyünk), szóval pulcsis időt sem akarunk. Ti mit javasoltok?

2016. febr. 13. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha valóban Angliában éltek, akkor nem fog nehezedre esni rákeresne a weather Mallorca May szóösszetételre.

Vagy mást mondok: historical weather averages in Mallorca.

2016. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy jó, vagy nem.
2016. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem esett nehezemre... már hetek óta azt bújom. Viszont nem jutottam sokra. 20 és 27 fok között minden van az adott időintervallumban. Azt szűrtem le a több napos kutatásból, hogy a 20 fok az szinte garantált, viszont nem tudom, hogy pl. 22-24 fok elég meleg-e ahhoz, hogy fürödjön az ember. A tenger ilyenkor még biztos nem meleg, de a medencében nem fog szétfagyni a gyerek? Én tapasztalatokra lennék kíváncsi és nem időjárási statisztikákra.
2016. febr. 13. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Majusban mar strand ido van de a tenger meg hideg 18-20 fok.Ha angliabol mesz ahoz kepest gyonyoru ido van.
2016. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg elhiszed, hogy neked is olyan időd lesz, mint annak a másiknak, aki 5 éve májusban járt ott????

A statisztika épp arról szól, hogy leírja az időjárást. Egyfajta valószínűséget, várható értéket.

Minden más csak rizsa.

2016. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy a statisztika az nem hülyeség. Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a 20-24 fokos átlag hőmérséklet alkalmas-e fürdőzésre. Tenerifén meg Gran Canarián például a téli időszakban ugyanennyi az átlaghőmérséklet és rengetegen mennek most oda nyaralni. És ahogy nézem fürdenek is. A 20 az csak egy szám. Pl. tavaly szeptemberben voltunk Magyarországon és 20 fok volt, de a nap nem sütött, így majd megfagytunk. Pulcsis idő volt. Ha süt a nap, akkor nyilván melegebbnek érzi az ember az időt.
2016. febr. 13. 22:45
 7/7 anonim válasza:
Mindig elképedek mennyi rosszindulatú ember van aki egyből csak kötekedni tud, segíteni nem. Könyörgöm ne legyünk már ennyire ,,magyarok"... Mert ez tipikus magyar mentalitás, és ilyenkor tényleg megértem miért utálok ebben az országban élni.
2017. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!