Kezdőoldal » Utazás » Európa » El lehet-e jutni autóval...

Oláh Imi kérdése:

El lehet-e jutni autóval Budapestről Reggio Calabria-ba (ITALY) fizetős utak kihagyásával? Ha ezt az uticélt beütöm a WAZE-ba, az eredmény: nem talál útvonalat (? ) Mit tudtok erről, avagy ebben a témában mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés
2 felnőttel,3 gyermekkel szeretnék eljutni Szicíliába, Máltára. Minden választ köszönök!Ha a fizetős utakat engedélyezem, akkor sem talál a WAZE útvonalat. Érthetetlen. De mi nem fizetősökön szeretnénk menni, mert sok a látnivaló.

2016. febr. 29. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Siman el lehet jutni, Utvonal is van egy rakas, csak ne a wazet hasznald, hanem valamilyen evek ota mukodokepes GPS-t. Azoknak mar van tapasztalata. A Wazeval en elindulni nem mernek a varoson kivulre sem, nem hogy kulfoldre...

De meg a gugli map is tizenotszor jobb, mint a waze.

2016. febr. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El lehet jutni fizetős utak nélkül is,viszont most szólok,hogy annyira lassú,hogy megöregszel az autóban mkre elérsz Sziciliába!3 gyerekkel nem tudom mennyire lesz "buli" egy ilyet vállalni!
2016. febr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, hogy lassú. Ez nem baj, úgyis sok helyen megállnánk. A waze-val kapcsolatban más a véleményem. Pont, hogy városban gáz szerintem, mert a házszámokkal nincs tisztában. De csak mesélem, hogy itt Budapesten beírtam neki, hogy ikea wien wösendorf fizetős utak nélkül, csont nélkül elvitt háztól házig. Mondjuk akkor azért nem érdekelt a száguldozás, mert visszafelé 100 kg-ot hoztam a tetőn, így 70-nél többel amúgy sem mertem volna menni.
2016. febr. 29. 10:07
 4/5 anonim válasza:
Mint már írták is - ne hezitálj, goli map sokkal prifibb. Az útvonalat is kinyomtathatod. Az 1700 km és a 27 óra nem semmi.Jó utat, jó nézelődést!
2016. febr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, simán el lehet jutni, de én nem az 1700 km-tól, hanem a 300 méterenkénti körforgalmaktól kapnék agyf***t (ha a tengerpart mentén haladsz, bent már nem annyira divat ez).
2016. febr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!