Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu vagy Kréta a szebb?

Korfu vagy Kréta a szebb?

Figyelt kérdés
Ki melyik helyet ajánlja inkább saját tapasztalata alapján? A szempontjaink a következők: nem bulizni mennénk, hanem minél több gyönyörű helyet szeretnénk látni, esetleg autót bérelve barangolnank. Kedveljük az érdekes fakultatív programokat. A lassan mélyülő, homokos tengerpartokat reszesitjuk elonyben.
2016. márc. 20. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő nagyon szép. Kréta nagyobb, szépek a városok, vannak ókori emlékek (pl. Knosszsosz palota romjai). Nagyon szép túra vezet a Szamária szurdokba, de úgy tudom, oda már csak korlátozottan lehet eljutni. Elérhető Santorini egynapos kirándulással, vannak szép strandok.


Korfu kisebb, ott inkább motorral, robogóval érdemes közlekedni. Látnivaló nem sok van, Sissi villája, az is inkább csak kívülről érdekes. Nagyon szép viszont az északi part (Sidari környéke).


Így nézve Korfu különlegesebb, Kréta nagyobb, több a programlehetőség.

2016. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Korfun szebb es tisztabb volt a tenger, talan azert is mert tobb a kavicsos partszakasz. Azert latnivalo ott is van, de teny hogy Kretan tobb. Mindket helyen el lehet azert tolteni 10 napot - ket hetet. Nekem mindketto tetszett.
2016. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bar Kretan meg nem jartam, ismerosok akik voltak altalaban dicsertek leszamitva a tengerpartot. Korfun viszont jartam, bejartuk a szigetet keresztul-kasul, nekem szimpatikus volt. Latnivalokat lehet talalni, partok vannak nagyon szepek(szemelyes kedvenceim a sziget nyugati oldalan, Liapadestol delre talalhato, csak tenger felol megkozelitheto strandok). Az eszaki oldal nekem nem tetszett annyira, de itt vannak olyan partok, amiket szeretnetek.
2016. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
rodosz
2016. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét helyen jártam,Krétán voltunk tavaly(Stalis-ban)ott gyönyörű volt a tenger,átmentünk a nyugati oldalra kocsival,és onnan yacht-al Chrissi szigetre,az is gyönyörű volt,érdemes sok helyet megnézni ott!

Chrissi:

[link]

2016. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. ápr. 1. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

5. biztos, hogy a nyugati oldalról mentetek Chrissire?

Mert az akkor jó nagy kiruccanás lehetett. Nem okoskodásképp, csak itt böngészek én is, mert pár hét múlva mi is megyünk és még nem voltam Krétán

2016. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,onnan mentünk! :)
2016. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!