Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha nem magyar állampolgárként,...

Ha nem magyar állampolgárként, de magyarországon letelepedett személy utazna svájcba rövid időre, akkor kelleni fog vízum?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megosztod velunk azt is hogy milyen allampolgarrol van szo? Mert nagyon nem mindegy hogy kinai vagy brit mondjuk.
2016. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szír állampolgár
2016. máj. 6. 09:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tessek kigugliztam neked a szir vizum kotelezettsegeket orszagonkent (legalabb 3 percembe kerult): [link] - de ha van schengeni vizuma, illetve van engedelye ra hogy szabadon mozoghasson a schengeni tersegben akkor nem kell vizum termeszetesen. Azt meg o mar gondolom tudja hogy milyen jogon tartozkodik alapbol egy schengeni orszagban.
2016. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2016. máj. 6. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ajajj! Pont szír? Ugye, nem terrorista?!?
2016. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 id. Géber Péter válasza:
61%
Naná, hogy kell! Nem a lakhely számít, hanem az állampolgárság!
2016. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszolónak üzenném, hogy pont Szír, és nem terrorista, szóval sajnálom, hogy el kell keserítenem. Édesapám több mint 20 éve él Magyarországon, és jelenleg autómentéssel foglalkozik. Lenne egy fuvarja Svájcba, ezért is tettem fel a kérdést.
2016. máj. 10. 01:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy terrorista se reklámozza, hogy ő az. Az arabok potenciális terroristák. Nem ezen a földön élsz?
2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sőt! Félig én is Szír vagyok, na akkor én is terrorista vagyok 18 évesen ugye?
2016. máj. 11. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!