Kezdőoldal » Utazás » Európa » A nagy kézipoggyászba beletehe...

A nagy kézipoggyászba beletehetem a elemtöltőt és a fényképezőgépem? (Wizzair)

Figyelt kérdés
Továbbá beleszámolják-e a kerekeket a méretbe?

2016. jún. 7. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen beleteheted, a kerekek nem számítanak bele.
2016. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, mi vezetett arra a gondolatra, hogy esetleg nem tehetnéd bele? Esetleg képes vagy fényképezőgéppel repülőket eltéríteni vagy veszélyesnek érzed magad az utastársaidra nézve egy elemtöltővel?
2016. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hallottam egy két dolgot,hogy kivetették.. Meg hogy ne kézipoggyászba tegyük..

Illetve a elemtöltőt minősítheti szúró eszköznek :D

2016. jún. 7. 21:15
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt lehet, hogy kivetetik, de csak a biztonsági ellenőrzéskor, utána visszateheted.
2016. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A kézipoggyászban is viheted akár.. Dehogy számít szúróeszköznek, a ennyi erővel tollat sem lehetne felvinni, meg még vagy ezer dolgot.
2016. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

ÉS akkor nem számolják a kerekeket és a fogantyúkat? :)

2016. jún. 7. 21:37
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Hogy az ördögbe ne számítanák! Poggyászt úgy mérünk hogy betesszük egy ketrecbe ha belefér, jól van, ha nem, nem. Gondolod hogy centizgetni fognak?
2016. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Korábban beleszámított, de egy ideje nem számít bele, törölték az üzletszabályzatból ezt a részt, de a gyakorlati megvalósítását én sem tudom a keretes mérésnél. Feltételezem, hogy mivel kerekek alul vannak, a foggantyú meg felül, bele tudja tenni a keretbe, de ha csak a kerek vagy foggantyúk miatt lóg ki 1-2 cm-rel, akkor nem szólnak érte.
2016. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem számít bele. Sok helyen leírták már.
2016. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
A "sok helyen" az nem számít, egyedül a wizzair oldala számít, mik vannak, [link] tényleg, megáll az eszem. Tévedtem, köszönöm a helyesbítést, ilyet se hallottam még. (Ettől még természetesen én nem fogok Wizzairrel repülni mert nekem két kézitáskám van és kész, de akkor is jó tudni.)
2016. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!