Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőjegyet közvetlenül az...

Repülőjegyet közvetlenül az indulás előtt is meg tudom venni?

Figyelt kérdés
Wizzairrel utaznék. Tudom hogy jóval drágább lesz így, de ez van. Az indulás előtt kb két órával le tudom foglalni még magamnak a jegyet?
2016. jún. 15. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Ha ki tudtam irni ezt a kerdest, akkor van interneted es jegyet is tudsz foglalni. 2 oraval indulas elott nem lehet jegyet venni, plane nem a viccairnel. Meg nem tudom ki olyan idiota hogy ki ir a netre egy kerdest de nem tud a neten jegyet venni es ehelyett a repteren shoppingolna jegyet durvan 20-szor annyiert. Nem ertem az embereket neha.
2016. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Atya világ. Én sem értem az embereket. Nyilván te nem tudod, hogy miért kell (vagy miért tudom) akkor megvenni a jegyet amikor. Nyilván nem szórakozásból kérdezem itt, ahelyett, hogy olcsóbban megvegyem, de mint ahogy utaltam rá erre nincs lehetőségem.


Tehát akkor reggel mondjuk 8kor sem tudom lefoglani a neten, a délután 1kor induló járatra a jegyet?

2016. jún. 15. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
de, ha van meg hely adott jaraton
2016. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Arra meg igen. 3-4 oras idokorlat szokott lenni. De kerlek aruld el nekunk hogy miert kell neked mindenaron a repteren megvenni a jegyet, mert semmi indokot nem tudok erre meg elkepzelni se. Kovet a titkosszolgalat es nyomozzak az internetedet vagy tanuvedelmi program? Esku, ezek meg az epkezlab otleteim koze tartoznak :'D.
2016. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Engem is őszintén érdekelne, mi visz rá valakit arra, hogy irracionális hülye kérdéseket írjon ki.
2016. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végülis rosszul fogalmaztam, a neten szeretném megvenni, de csak az indulás napján tudnám majd elintézni. Aznap tudom meg, hogy utazhatok e vagy sem, ennyi a lényeg.
2016. jún. 15. 16:33
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Mi nem érthető abban amit leírtam? Hányszor írjam le, hogy én sem örülök neki, hogy így alakul, de ez van. Attól, hogy veled ez még véletlenül sem fordulhat elő, mással még igen. Nem véletlenül árazzák fel a jegyeket indulás előtti napokban, van rá kereslet, és hidd el, nem mindenki azért veszi olyankor a jegyet, mert annyira hülye, vagy mert szeret adakozni a légitársaságnak.
2016. jún. 15. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
A neten meg tudod venni persze 3-4 órával az indulás előtt még. De kérlek, írd már le az okot, mert továbbra sem tudom elképzelni, hogy ki tiltja meg vagy milyen következmények érhetnek téged, ha most rögtön megveszed a jegyet a neten. Az egyetlen valódi ötletem (a titkosszolgálaton kívül persze), hogy valami pasi van a dologban, akihez kiutaznál, de összevesztetek vagy, akármi. Ugyanez női verzióban is él :D
2016. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Leírtam, aznap tudom meg, hogy utazhatok e vagy sem. Ennek számos oka lehet (egészségügyi, üzleti, magánéleti stb), de nem tudom, hogy ez miért fontos nektek annyira.


A kérdésre a válaszokat természetesen köszönöm!

2016. jún. 15. 16:52
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Mert azért a repülés nem egyenlő azzal, hogy felülsz a hetes buszra a Blaha felé, tehát elég megbízhatatlan, esetleg kétes ügy lehet az, ha aznap derül ki, hogy repülhetsz-e. Ezért érdekes csak.
2016. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!