Kezdőoldal » Utazás » Európa » El szeretnék menni Angliába....

El szeretnék menni Angliába. Ez a közel jövőben megvalósítható?

Figyelt kérdés
Még persze nem szeretnék ott lakni, mert ugye 15 éves vagyok, de szívesen elmennék, mert hát a felsőfokú (C1) nyelvvizsgám megvan. Nincs valamilyen tábor-szerűség amire lehetne jelentkezni?

2016. jún. 21. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Megvalósítható, de elég fiatal vagy még hozzá, ráadásul rettenetes helyesírással.

Tanulj még.

2016. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Felülsz egy buszra/repülőre/vonatra és elmész.
2016. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nyári nyelvtáborok vannak,külön olyan fiataloknak is mint te. Persze nem olcsó,ráadásul már tudsz is rendesen szóval egy egyszerű nyaralás sem lenne rossz ötlet a családdal.

[link]

2016. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Minek akarsz odamenni? Az egész egy gettó, tele arabokkal, négerekkel, muzulmánokkal; az emberek parasztok és koszosak, az időjárás rossz. Tudom, hogy a fiataloknak van egy ilyen rózsaszín álomképük Angliáról, piros busz, telefonfülke, Big Ben, One Direction, de a valóság messze nem az.
2016. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laila Qassam válasza:
Minden a fejben dol el. Szerintem igen. En is igy kezdtem gondolkodtam rajta, majd megvalositottam. Az hogy anglia milyen szines, igazi multikulti valoban. Ami hatranya anglianak az a temerdek kosz es szemet. Am nagyon szep helyek vannak itt. Az emberek huvosek. Semmi nem olyan mint otthon. Nekem sok minden hianyzik otthonrol. De nem vagyok haza. Tovabbi tervem kozt szerepel ujjabb orszag, nem akarok itt leragadni.
2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!