Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt vinnétek...

Mennyi költőpénzt vinnétek magatokkal nyaralásra, Bulgáriába, ha teljesellátással lennétek ott?

Figyelt kérdés
Korlátlan kaja,pia,alkohol fogyasztás lenne.
2016. jún. 23. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt - meglátásom szerint - gyakorlott utazó NEM MEGY all inclusive ellátással Bulgáriába. Nagyon gáz, hidd el.

Kötelező olvasmány: [link]


Azt tapasztaltam, hogy simán jobb a kaja bármely étteremben, mint ezekben a gettókban. Ráadásul erősen túlfizetted az irodát az adott hotelért.

Innentől megértem, hogy a teljes ellátás mellett akarsz néha az utcán enni, pólót venni, csúszdaparkba befizetni. (Bár szerintem teljesen fölösleges mindegyik).

Bulgária egy olcsó ország, ha pedig vennél valamit mégis, fizethetsz kártyával, vagy vehetsz ki helyben pénzt.

Hidd el, nem drága a pénzkivét sem.

2016. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy négy csillagos szállodába megyek, elvileg szuper az ellátás,finom a kaja,napi ötször adnak.

Tehát enni nem tervezek máshol.

Viszont nem vagyok tisztában azzal,hogy pl egy hajókirándulás mennyiibe fájna, vagy valamilyen belépő,programok.

Más embeer a kaján kívül,mire költene ott,

2016. jún. 23. 15:54
 3/4 A kérdező kommentje:
?mikre költhet?
2016. jún. 23. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Egy eurót!
2016. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!