Kezdőoldal » Utazás » Európa » Idén elősször megyünk nyaralni...

Idén elősször megyünk nyaralni Horvátországba, brac szigete Bolt céloztuk meg, járt már valaki arra? Vélemény?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször nyaraltunk Bracon,a szállásunk nem Bolon volt nekem az túl zsúfolt,szeretjük a nyugisabb helyeket.A Boli strand nagyon érdekes.Napernyő fontos!Délután a félsziget bal oldalán akkora hullámok vannak,hogy őrületesen jól lehet szórakozni,míg a jobb oldalán teljesen nyugodt vízben lebegsz a matracodon.Ha árnyékot akarsz akkor az elején van egy fenyves rengeteg hellyel,itt vannak a büfék is.Aztán megjönnek a "széldeszkások"az is fantasztikus látvány.A parkoló napidíjas,talán 30kn.Ha a szigeten szeretnél tippeket hova menj szívesen írok.
2016. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném ha írnál! :)
2016. jún. 27. 14:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon zsúfolt? Ez alatt mit érteni? Kb mint Siòfok?
2016. jún. 27. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval..A zsúfoltság nekem olyan mint bármelyik Balatoni strand.Azért szeretem a Horvát partot mert ott szépen le tudsz telepedni egy hosszú,akár betonos,sziklás parton úgy hogy nem ülnek rád.Persze ez mindenkinél más,van akit ez nem zavar.A Spliti kompnál nagyon sokan várnak,de ne ijedj meg nagyon szervezett.Mi a reggel 6 körül indulóval szoktunk menni.(kb 45 perc az út)Mi Sutivanba szoktunk menni,onnan kirándulunk a szigeten máshova.Amit mindenképpen ajánlok a Vodova Gora nevű hegy,kocsival szinte teljesen fel lehet menni,lélegzetelállító kilátás a többi szigetre valamint Bolra is.Itt elkészítheted életed egyik legjobb fotóját :). Mindenképpen ajánlom Lovrecina nevű fürdőhelyet(nézd meg a Googlen a képeket.Ez egy valóban homokos strand,oldalt sziklák ahonnan ugrálni lehet.Csak gyakorlott sofőrnek ajánlom a lejutást mert egysávos szakadék melletti úton lehet lemenni.De ide többször elmész garantálom. [link] segítettem,Jó nyaralást!!
2016. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lemaradt!
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!