Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki repült már Varsóba vagy...

Aki repült már Varsóba vagy esetleg ott is él - a buszpályaudvarra hogy lehet leggyorsabban kiérni a reptérről?

Figyelt kérdés
Kb. másfél óránk van átérni a varsói Chopin reptérről a a buszpályaudvarra (Central Station 04), amibe nincs belekalkulálva, hogy netán késik a gép, csomagfelvétel ilyesmi. Mit ajánlotok? Ha busszal érdemes, arra a felszállás előtt kell megvenni a jegyet vagy a buszon? Olvastam, hogy van valamilyen vonat is, de arról nem találtam bővebb infót... Köszönök minden információt!!

2016. jún. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudjatok mas idokerettel megoldani? Sajnos a varsoi repteret nem ismerem, de eleg sokat repulok feladott csomagokkal is, es hat talan 10-bol egy eset amikor a repulo idoben indul el (ertsd pl a 13.00-ra kiirt gep 13:08-10 korul), plusz meg mire le tudtok egyaltalan szallni a geprol, plusz meg mire atertek az ellenorzesen, es a varakozas a csomagokra meg csak ezutan kezdodik el (ami lehet 15 perctol akar egy ora is, ha mondjuk a vege fele rakjak ki a tiedet es sokan vagytok). En mindenkepp megprobalnam attervezni, sajnalom :(
2016. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A buszpályaudvar a Central mellett van, mehetsz vonattal is, busszal is. Bejutni kb 20-25 perc.

Az előző válaszadónak üzenem, már elég régóta nincsen ellenőrzés, amin át kellene jutni a repülőtéren...


A varsóból induló buszra helyben is megveheted a jegyet automatából, nyomkodással. Ha lekésed, mész a következővel.

Egyébként a vonatra érdemes lenne önállóan rákeresned, rendkívül színvonalas a vasúti közlekedésük.

2016. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted mindenki csakugy beozonlik egyes orszagokba? :D hanyszor repultel te mar? Ahhoz hogy Magyarorszagra belepj is at kell menned egy controllon, csakugy megsugom. Nemzetkozi jaratrol erkezve meg ugyanugy. Schengen el persze de nem a repterek hatarellenorzeset toroltek el, hanem van egy sav kulon az eu-s stb polgaroknak, meg a tobbieknek, ahova ugyanugy be kell allnod.
2016. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Van már B terv, ha netán nem jönne össze, de még bízom benne, hogy elérjük. :)

Közben ránéztem a vonatra is, nagyjából azzal is képben vagyok most már. Egyébként a jegyet az automatából sima OTP-s bankkártyával is meg lehet venni, ugye? (Bocsi, ha hülye kérdés, de még nem nagyon jártam külföldön.) És a buszállomást nem nehéz megtalálni a reptér kijáratától, nincs messze ugye? Mert a vonat az A terminál mellett van elvileg, csak hogyha épp lekéssük, és 15-20 perc múlva jön a következő, akkor lehet, hogy érdemesebb áttérni a buszra majd.

2016. jún. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!