Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik, hogy egész júliusban...

Létezik, hogy egész júliusban nem megy 30 fok felé Horvátországban a hőmérséklet?

Figyelt kérdés

Próbálom előre nézni, júli 11- 15 ig megyünk nyaralni krkra,

és egész júliusban max 30 fok, de inkabb 25-6


ennyire pontatlan lenne az időjárás előrejelzés, vagy ez az átlagos ?:O


2016. jún. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az accuweather-n néztem, nem tudom, te hol, ott tényleg ezt írja arra az időszakra.
2016. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is ott néztem

ez elég pocsék :D


egy oldalon azt olvastam juliba 40 fok szokott lenni :( el se megyek ha 26 fok lesz :D

2016. jún. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az ilyen oldalakon olvasol, az a homerseklet arnyekban. Napon ennel nyilvan joval tobb.

Azert a 40 fok nem tul kellemes. Masik az hogy a tengerparton mindig jar a szel valamennyire, igy ott viszonylag mersekeltebb a meleg is. En pl a tropusokon elek, nalunk nyaron sem megy 33-35 fole a legnagyobb hosegben sem...

2016. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hozzátok mit mutat és menj ki a hőmérőhöz. Múlt héten,hozzánk 32-őt mutatott a hőmérő árnyékban volt egész nap és 37-et mért. Általában mindig rá kell számolni pár fokot.
2016. jún. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha melle napsütést is jelez, akkor biztos lesz magasabb is a hőmérséklet.
2016. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szepen mindenkinek, akkor megyek :D


adtam zöldeket

2016. jún. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!