Kezdőoldal » Utazás » Európa » 19 éves lányt elengednétek...

19 éves lányt elengednétek egyedül Ukrajnába?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt. Senkinek semmi beleszólása amég a saját pénzéből teszi.
2016. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem örülnék az ötletnek, de 19 évesen a lányom már felnőtt, remélhetőleg talpraesett, önálló ember lesz, aki képes felelősségteljesen dönteni. Ez nagyon emberfüggő, valamint az is átgondolandó, miért és mennyi időre utazna Ukrajnába (tanulás, munka, barátok?).
2016. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Béluska2016 ***** válasza:
59%
Hova Ukrajnán belül? Milyen céllal, mennyi időre? Beszéli-e az ukrán nyelvet? Kivel fog menni, egyedül? Természetesen a határszél, Beregszász, teljesen nyugodt terület, bőven elég a magyar nyelv tudás. Lepusztultságának ellenére is nagyon szép, van sok látnivaló, olcsó árak (voltak), finom ételek. Jó szórakozási, strandolási lehetőségek. Mélyeben az országba már nem engedném, főleg egyedül nem. Érdekes módon, már Munkács, vagy Ungvár is nagyon el van ukránosodva, egy vonatjegy vásárlás sem egyszerű. Magyar lakta vidék az inkább Beregszász és Románia között van még. Én teljes hosszában végigmentem egyszer vonattal, helyesebben, hazajöttem Donyeck-ből. Szép kaland. A vonat 24 óra 10 percet megy egyfolytában, éjszakára meg lehet ágyazni, és szénnel fűtik a kocsikat a jegykezelő hölgyek (2010.ben), valamit ez a "szuper kazán" teát is főz szamovár jelleggel, akkor 5 Hrivnyáért. A teljes út 173 Hrivnya volt, akkoriban 40 Forint körül mozgott. Most fogalmam sincs mi történik arra, tart-e még a háború? Én a világ másik végén járok mostanában.
2016. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha engedélyt kér rá, akkor még elég gyerek ahhoz, hogy ne engedjem.
2016. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ,hova:)
2016. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar határszélre igen, másik részre nem kifejezetten, háború/polgárháború dúl épp az országban.
2016. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#3as..régi szép idők..most csak Kijevig 270 kb.:)
2016. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
27%
Nézd meg az elrabolva filmet
2016. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!