Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3 hét Olaszország novemberben....

3 hét Olaszország novemberben. Hova érdemes elmenni? (Milánói indulás és érkezés) Mennyi pénzzel érdemes elindulni?

Figyelt kérdés

Egyedül utazom (lány vagyok), hátizsákom ugyan nincs, de kedvelem a backpacker utakat, és a stoppolástól sem riadok vissza. Ha úgy van, lejjebb tudok adni az igényeimből, és kilépni a komfortzónámból. A múzeumok és templomok annyira nem érdekelnek, inkább az építészet, az utcák, a természet, és a hely hangulata.

Szerintetek mennyi pénzzel nem lehetetlen egy ilyen út? Illetve tudnátok ajánlani helyeket, hogy hova menjek el mindenképp? 3 hét mire elég? Megérné lemenni délre, vagy maradjak fönt?



2016. júl. 16. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Cinque Terre, San Remo, Riviéra, Firenze, Pisa, Siena, Trento - ezek északiak, nekem mind nagyon tetszett. Ha csak egyet kellene választani, akkor Cinque Terre. Biztos vagyok benne, hogy északon az a legszebb.

Még Bergamo is nagyon szép lehet, de ott még nem jártam.

Északon és délen is rengeteg a látnivaló, szóval szerintem pénzkérdés, hogy menj-e délre is.

2016. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz szét a [link] oldalon. Ez pont neked szól, aki nagyjából tudja, hogy hova, de nem tudja, hogy pontosan mit...

Északon is elég sok mindent láthatsz, 1 év nem elég rá, nemhogy 3 hét... ennyi idő alatt is csak a legfontosabbakra marad idő.

Ezen az oldalon számos érdekes városról találsz képes albumot, és egy térkép is segít (meg azon kis csillagok, hogy melyikről találhatsz egyáltalán), de a lista korántsem teljes, de legalább ad egy mankót merrefele indulj el.

2016. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!