Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába kell útlevél vagy...

Angliába kell útlevél vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
eleg a kartyas szemelyi
2008. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg elég a személyi, de amikor én két éve voltam, akkor kérték az útlevelet is. Nem árt, ha azt is elviszed.
2008. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mostmár megcsináltattam,de mivel sürgősségivel kellett így 12000.- volt! Ezért akartam elkerülni...
2008. szept. 29. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

BÁRMELYIK személyi igazolvány jó, ugyanis EU-n belüli ország. Tehát nem csak kártyás személyi!

Azonban, ha személyivel akarsz az országba belépni, hosszabb beléptetési idővel kell számolnod. DE BE FOGNAK engedni.

2008. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%

Tisztelettel tájékoztatok mindenkit a férjem a mai napon utazott Londonba repülővel,puha fedelű, 1998-ban kiadott személyi igazolvánnyal,teljes magyar szövegezésűvel, útlevél nélkül.Minden akadály nélkül mehetett.

Mindenkinek jó utat!!

2008. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A belépéshez, ott tartózkodáshoz nem kell útlevél, de én úgy tudom, hogy a személyit nem fogadják el hivatalos okmánynak, az útlevelet viszont igen.

Továbbá a munkavállalásnál is kell.

Én így tudom.

2009. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Személyi, mert EU-s ország.
2009. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Valóban! belépni tudsz vele. Aztán nem fogadja el a bank, se a munkaadó, se senki a DVLA-n s a Home Office-on kívül.


DE!


Nem azért nem fogadják el, mert nem kellene elfogadniuk, hanem mert sötétek mint a frissen szántott föld, s annyira beléjük van verve a passport szó, hogy ha mást mutatsz, akkor úgy néznek rád, hogy ha útleveled nincs, akkor te 100000%, hogy egy illegális terrorista vagy.


Mert sötétek, s nem homályosították fel őket. Az angolok barmok, korlátozzák a jogaidat, ha nicns útleveled, de ezét kib. nagy szarba keverheted őket, ha ezt bejelented.

2010. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
én id card-al járkálok ki be angliáól, s a határon mégsoha nem okozott gondot. csak midnenhol máshol. mert BUTÁK!!!!!!! Ja! És a hajlandóság rá, hogy utánanézzenek a dolognak az nagy büdös nulla. Ez helyes szó.
2010. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
éppenhogy elfogadják hivatalos okmánynak a felsőbbrendű hivatalos helyek, de a szöszi banki alkalmazott, meg a nagybögyű HR staff a munkaadódnál elég sötét lesz ahhoz, hogy konokul ragaszkodjon hozzá, hogy márpedig ő csak az útlevelet fogadja el s a company policy-ra fog hivatkozni, holott a company policy-juk nem zárhatja ki az EGT személyi igazolvány elfogadását!!!!
2010. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!