Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba/városba...

Melyik országba/városba költözzek ki, ha még karrier építés mellett szeretnék azért még élni is?

Figyelt kérdés

30 körül vagyok, úgy érzem kicsit elpazaroltam az életem, ezért szeretnék jól keresni, élni és jófej emberekkel körbevenni magam..

Ha hasonló cipőben járnátok, hova költöznétek ki?



2016. júl. 23. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen nyelven beszélsz...
2016. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez totál egyéni. Van akinek bejön valami másnak meg rémálom. Egyik barátom Dubájban dolgozik a testvére pedig látogatni sem megy ki, mert utálja a meleget és az arab kultúrát.

Tehát csakis te tudod, hogy neked mi lenne a legjobb. Sajnos a jól keresni dolog azért nem annyira egyszerű. Én pl. magyar viszonyokhoz képest nagyon jól keresek, de itt minden olyan drága, hogy max. átlag keresetnek mondanám. Tehát kint több is megy el.

2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyban függ attól, hogy milyen nyelvet beszélsz és mi neked a jófej.


Én Németországban nagyon jól megélek,a továbbképzéseimet fizetik, sok barátom van, jól kijövök az emberekkel itt.

2016. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet erre érdemben válaszolni, ha nem írod meg, hogy milyen nyelven beszélsz és mihez értesz?
2016. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a nyelv nem számít, a szakmámban úgyis angol a fontos és mellette elég jó a nyelvérzékem más nyelvhez.

informatikus végzettségem van, azon belül főként és datascience-hez, valamint gépi tanuláshoz értek, de ez úgy általában nem sokat mond egy átlagembernek, ezért nem említettem...

emiatt nekem sokkal jobban számít, hogy melyik városnak milyen a hangulata, milyenek az emberek, átlagos életszínvonal, keresetek stb.

2016. júl. 25. 07:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Varsóba mennék.Egy informatikus akár 7000 zlotyit is megkereshet(kb félmillió forint)+ fejlődő város,szerintem én oda mennék.:) ez csak magánvélemény :D
2016. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!