Kezdőoldal » Utazás » Európa » Soha nem utaztam még repülőgép...

Soha nem utaztam még repülőgéppel, hogy működik?

Figyelt kérdés

Hol szoktatok jegyet venni?


Ha átszállással utazom akkor a poggyászok dijját annyiszor kell fizetnem ahanyszor atszallok?


Nagy kézipoggyászba miket lehet rakni?


2016. júl. 29. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg sokat kell olvasnod barátom, ettől senki nem tart vissza.

Kezdjed pl a kayak.com oldalával, beírod honnan hova és mikor, majd megnézed, mennyi a jegy. Ilyen egyszerű.

A többi - hányszor kell poggyászdíjat, és mit lehet rakni bele - kérdésekre magad is megtalálod a választ, ha megvetted a jegyedet.

2016. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy működik?

Hát ezt bonyolult lenne itt elmagyarázni. A sugárhajtómű működési elve, illetve a repülőgép műszaki berendezései elég bonyolult dolgok.

2016. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jaj, muszáj valakit cikizni, csak mert izgul az első repülése előtt? Ne aggódj, nem vagy vele egyedül, én is nagyon féltem, hogy elrontok valamit. :) Érdemes online több helyen is megnézni, mert nagyon jó akciókat lehet kifogni, pláne ha nincs konkrét időpontod. Ha megkapod a visszaigazolást a repjegy vásárlásáról, abban minden infó benne lesz, az is, hogyan tudsz becsekkolni (én itt nagyon féltem, hogy elrontok valamit, de szépen végigvezetett lépésről lépésre az online felület). Utána már csak ki kell nyomtatnod a beszállókártyát és irány a reptér. :) Ott először leadod a csomagod (ha van) itt némely légitársaság nagyon tud kekeckedni, a megadott méretet és súlyt nem lépheted túl (ez nálam főleg hazafelé volt bonyolult, mikor már szuvenírek is voltak a táskában visszaküldtek, hogy túl nehéz a csomag, ezért át kellett pakolnom a hátizsákomba belőle pár dolgot) Innivalót nem vihetsz fel, tőlem egy fél üveg kólát vettek el, mert már nem bírtam meginni. A bőröndben lévő ír whiskyért viszont nem szóltak. Logikusan szintén nem vihetsz semmi szúró-vágó cuccot (kés, papírvágó, stb). Nálam nem volt átszállásnál plusz költség, a kézipottyászba meg azt teszel, amit szeretnél ezek kivételével (nálam pl, laptop, pénztárca, iratok, ilyesmi volt, de ruhát is vihetsz, meg amit akarsz)
2016. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!