Kezdőoldal » Utazás » Európa » NI number igénylésénél a...

NI number igénylésénél a telefonban mondhatom, hogy már kint vagyok?

Figyelt kérdés
Jövő kedden megyek, címem, munkám van, de továbbtanulás miatt minél előbb szeretném tudni a számomat, 1-2 nap is sokat segítene. Ez a kérdés csak ilyen formalitás? Mondhatom, hogy már ott vagyok?
2016. szept. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miutan be kell faradnod majd egy "interjura", nehez ezt ugy kivitelezni hogy nem vagy ott:) Persze, mondjad csak nyugodtan. Formalitas az egesz amugy, igen.
2016. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondhatod, viszont ha màsnapra adnak időpontot, akkor mondhatod le ès kapsz X hónap múlva.
2016. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én úgy tudom, hogy levelet küldenek, amit meg kell várni, és abban lesz az időpont. Nem így működik?
2016. szept. 2. 09:37
 4/4 anonim válasza:
Telefonon elmondják az időpontot, és a referencia számot, de a levél amit fel kell mutatni, nem minden esetben érkezik meg az időpont előtt, vagy meg sem érkezik. Szóval akkor a referencia számoddal tudsz bemenni amit telefonon lediktálnak. Mielőtt kijössz, azelőtt 1-2 nappal érdemes őket felhívni és azt mondani hogy már kint vagy hogy minél előbb meglegyen. Én pl 2 hétre kaptam időpontot, de egy barátom csütörtökön telefonált, és hétfőre kapott időpontot, szóval nem lehet tudni.
2016. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!