Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Pestről Nagyváradra szeretn...

Ha Pestről Nagyváradra szeretnék menni egyetlen napra/ZOO+Város/megéri?

Figyelt kérdés
Belefér utazással nézelődéssel együtt egy napba?nembaj az éjszakai utazás! Illetve mivel erdemes, melyik busz vagy vonattal? Pestről. Ill.24 éves egyébként szlovakiai lány vagyok. Magyarul, nemetül tudok. Merjek nekivágni?

2016. szept. 17. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyvárad nagyon szép város, szerintem nyugodtan vágj neki. Elég sokan beszélnek ott magyarul, a némettel nem fogsz sokat érninaz utca emberénél.
2016. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Én Nagyvárad mellett élek, és már nagyon sokszor jártam ott.

Nem ajánlanám mivel a város unalmas, az állatkert eléggè lepukkant és alig van látnivaló

Magyar embereket nemnagyon találsz(ha mégis akkor először tuti románul szólalnak meg).Hiába mondják h sok a magyar, elég nehezen lehet ott boldogulni..

Én azt ajánlom válaszz egy másik helyet, és ne pocsékold a pénzed egy ilyen unalmas városra ;)

2016. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az utolsó válaszoló egy kultúrálatlan és eléggé sötét ember. szerintem mindenki nagyon bátran belevághat, mert Várad szebb város, mint Kolozsvár, véleményem szerint. Minden második ember magyar az utcán.
2016. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!