Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová mennétek decemberben...

Hová mennétek decemberben nászútra max.200 ezer/fő összegből?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Síelni
2016. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi is oda terveztünk, de úgy néz ki, hogy sikerült teherbe esnem. Soha nem voltunk még síelni, de mindig szerettünk volna elmenni, viszont nem biztos, hogy 14-20 hetesen kellene próbálkoznom megtanulni vele. :)
2016. szept. 19. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Thaiföldre
2016. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
200 december az Kanári-szigetek, Marokkó, Egyiptom, vagy ha lehet hideg is akkor igazából majdnem egész Európa Skandináviát meg Svájcot leszámítva.
2016. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Svájcot miért?
2016. szept. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bruges :)
2016. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Ha terhes vagy, akkor nem biztos, hogy megkockaztatnek egy repulos nyaralast.

Eg ne adja, de eleg sokminden kozbejohet, amiert a baba vagy a te egeszseged erdekeben nem ajanljak, hogy repulore szallj;

Eleg pl a trombozisveszely (nekem volt), egy nyitottabb mehszaj, vagy egesz egyszeruen pl en 9 honapig annyit hanytam, hogy az otodik honapig rendszeresen fekudtem korhazban infuzion... a wc-re nehezen tudtam kibotorkalni, hat meg utazni... Es ezeket nem lathatod elore.

Szerintem jobban megerne ebben az esetben valami jo kis wellnessszalloda belfoldon, (bar pl jakuzzizni sem ajanlott terhes nonek) vagy ha mindenkepp kulfoldet szeretnetek, olyat keressetek, ahol van sztornobiztositas, hogy ne legyen nagy ervagas, ha le kell mondani.

2016. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztornóbiztosítás... Utazási irodát hagyjuk.


Én maradnék Európán belül, kinéznék valami jó kis fapados járatot valahova, nem túl drága jeggyel. Malaga, Barcelona, Kanári-szigetek mondjuk. Bookingon foglalnék olyan szállást, amit le lehet mondani ingyen az érkezést megelőző hétig kb. Aztán ennyi. A maradék pénzből meg lehetne az úticélotokon dőzsölni. Ha bukjátok az olcsó repülőjegyet, akkor annyi, nem nagy szám.


Európán kívülre, ennyiből nem nagyon mentek, Thaiföldet nem is értem, vagy minimum 150 lenne eleve a repülő, azért oké, hogy olcsó ország, de a maradékból szállást foglalni, szórakozni, kirándulni stb.... Ezek tipikusan olyan úticélok, hogy ha már 150 ezerért (fejenéknt) odamentél, akkor azért ki is használná az ember rendesen és mindenfélét megnézne, meg hosszabb ideig maradna, de az két főnek nem százezer.

2016. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso, nem mondtam, hogy utazasi irodaval menjen. Sztornobiztositast repulojegyre is lehet kotni (assurance annulation)... nyilvan olcso fapados jegy eseten nem eri meg, de felkapottabb uti cel eseten lehet, nem art ha lemondhato.

Szallasbol meg alap, hogy lemondhato legyen.

De ezert ajanlottam inkabb belfoldet, vagy kozeli kulfoldet, ahova autoval is el lehet jutni, ha ugy adodik...

2016. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!